Angle down Atgal

Arbata – ar sveika ją gerti?

Tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laikotarpiu arbata yra puikus gėrimas, kuris gali mus atvėsinti arba sušildyti. Tačiau, svarbu suvokti, kad tai nėra vieninteliai šio gėrimo privalumai. Jau daugelį metų skirtingų sričių gydytojai teigia, kad šis gėrimas gali ženkliai pagerinti mūsų sveikatą bei savijautą. Tinkami žolelių nuovirai gali ne tik padėti išgyti nuo tam tikrų sunkių ligų, bet ir veikti kaip prevencija bei stiprinti mūsų imuninę sistemą. Yra kelios priežastys, dėl kurių arbatą gerti iš tikrųjų yra labai sveika.

Arbata padeda mums išsaugoti savo jaunystę ilgesnį laiko tarpą. Joje yra labai daug antioksidantų, kurie yra reikalingi kiekvienam žmogui. Ko gero, kiekviena kosmetologė kalba apie tai, kad jei norime išlikti jauni bei gražūs kuo ilgesnį laiką, tai turime užtikrinti, kad mūsų kūnas gautų pakankamą kiekį antioksidantų. Jie padeda kūno ląstelėms atsinaujinti ir lėtina visus senėjimo procesus. Taip pat, oda nuo jų ima švytėti, o plaukai bei nagai tampa sveiki bei stiprūs. Daugiausia antioksidantų yra baltoje arbatoje, nes ji yra mažiausiai perdirbta.

Arbata padeda mums apsisaugoti nuo sezoninių ligų. Jau nuo pat senovės visos močiutės žino, kad tam tikri žolelių nuovirai gali padėti išgydyti kosulį, slogą ar net plaučių uždegimą. Būtent todėl, tikrai verta periodiškai gerti tinkamus nuovirus tam, kad stiprintume savo imuninę sistemą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite