Angle down Atgal

Ar žinote, kas atsitiks iš ryto, jei nakčiai įsikišite į kojinę pusę svogūno?

Svogūnai – ne tik maisto produktai, bet ir puikūs naminiai vaistai, pasižymintis antiseptinėmis ir uždegimą slopinančiomis savybėmis. Atskleisime jums, kaip jie veikia.

Apie gydomąsias svogūnų savybes žmonės žino seniai. Amerikos indėnai šią stebuklingą šaknį naudojo gydymui nuo įvairiausių ligų. Pasaulinė sveikatos organizacija 2015 metais svogūnus buvo paskelbusi metų augalu. Svogūnas gali sumažinti kraujospūdį. Jo išskiriama siera padeda nuo astmos. Ir tai dar ne viskas.

Kokiais atvejais dar galima griebtis svogūno?

1. Plaukų slinkimas

Išvirkite nuluptą ir supjaustytą svogūną vandenyje. Atvėsinkite ir tuo skysčiu plaukite galvą. Jis padeda nuo pleiskanų ir stimuliuoja plaukų augimą.

2. Varginantis sausas kosulys

Svogūną perpjaukite per pusę . Pjūvio puses pabarstykite cukrumi. Leiskite valandą pagulėti, tada suvalgykite. Skonis bus aštrus, bet užtat padės numaldyti kosulį.

3. Drėgnas kosulys su gleivėmis iš bronchų

Nuluptą svogūną smulkiai supjaustykite ir sumaišykite su 1–2 šaukštais kokosų aliejaus. Šia pastą ištepkite krūtinės vidurį, uždenkite rankšluosčiu ir ramiai pagulėkite. Svogūno garai atpalaiduos gleives, galėsite lengviau atsikosėti ir bronchai išsivalys.

4. Ausų uždegimas

Nuluptą svogūną perpjaukite per pusę ir pjūvio pusėmis uždėkite ant ausų. Pririškite jausta ar šaliu ir palaikykite taip kelias valandas. Jeigu negalite uždėti svogūno tiesiai ant odos, įvyniokite jį į ploną kojinaitę.

5. Vabzdžių įgėlimai

Užlašinkite truputį svogūno sulčių ant įgėlimo vietos ir patrinkite. Tai nuramins niežėjimą ir oda greičiau sugis.

6. Karščiavimas

Kai pakyla temperatūra, perpjaukite per pusę nuluptą svogūną. Patepkite padus trupučiu kokosų aliejaus ir prilipinkite svogūną pjūvio puse prie pėdos, apvyniokite maistine plėvele. Ant viršaus užsimaukite šiltą kojinę. Taip miegokite per naktį. Ryte pabusite žvalūs ir stebėsitės, koks veiksmingas gali būti svogūnas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite