Angle down Atgal

Ar vis dar populiarūs tamsinti automobilių stiklai?

Tikriausiai ne kartą esate atkreipę dėmesį į mašiną, kuri turi tamsintus stiklus. Lietuvoje pagal įstatymą yra draudžiama tamsinti priekyje esančius šoninius stiklus, tačiau pilnai tamsintus stiklus galima pamatyti užsienyje. Mašinas su pilnai tamsintais stiklais galima turėti tik gavus specialų leidimą, o tokie automobiliai dažniausiai naudojami policijoje. Seimo nariai, prezidentas bei valstybės svečiai iš užsienio yra vežiojami automobiliais, kurių visi stiklai yra užtamsinti.

Įdomu tai, kad tamsinti automobilių stiklai yra ypač populiarūs tarp jaunimo. Galbūt, taip yra todėl, kad toks mašinos tiuningas asocijuojasi su valdžia ir noru išsiskirti. Kadangi tamsintų automobilių stiklai kaina nusileidžia kitoms tiuningo procedūroms, šis pasirinkimas vis dar išlieka itin populiariu. Tamsintų automobilių stiklų kaina dažniausiai prasideda nuo 50 eurų. Suma tikrai nėra didelė, todėl norinčių paslėpti savo privatumą niekada netrūksta.

Langų tamsinimas populiarus ne tik dėl noro pasirodyti, tačiau tai taip pat suteikia galimybę apsisaugoti nuo saulės spindulių. Maža tamsintų automobilių stiklų kaina pritraukia vis daugiau tėvų su mažais vaikais, nes norima apsaugoti mažuosius nuo karštų saulės spindulių. Artėjant šiltajam metų laikui, tamsintų automobilių stiklų kaina pakyla, nes didėja paklausa, todėl patartina tuo pasirūpinti iš anksto. Tai yra ilgalaikis dalykas, todėl užsitamsinus stiklus galima tikėtis, jog kitą kartą tamsinti teks tik įsigijus naują automobilį.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite