Angle down Atgal

Ar V. Uspaskicho vanduo turi ypatingų galių, aiškinosi garsus ekstrasensas

Praėjusią savaitę daugelis laukėme naujametinio stebuklo ir sulaukėme net ne vieno: Lietuvą pasiekė pirmosios vakcinos nuo koronaviruso dozės, bei dar daugiau vilties teikianti žinia apie europarlamentaro Viktoro Uspaskicho neva gydantį vandenį nuo covido.  Laida „Prieš srovę“ ėmėsi tirti šį „stebuklingą“ vandenį.

Šio ypatingo, neva gydančio vandens laidos komandai sostinėje, deja, nepavyko rasti kur nusipirkti. Teko važiuoti į Panevėžį. Čia, viename  prekybos centre, jo – pilna , tik mokėk pinigus, gerk ir būk sveikas.

Susisiekus su Viktoru Uspaskichu, jis pasakojo, kad vanduo įkraunamas specialaus aparato pagalba. Dėl to vanduo įgauna ypatingų savybių ir jis gali padėti sukurti ląstelinį imunitetą tiems, kas dar nesirgo, arba greičiau pasveikti tiems, kas jau susirgo, bet... gali ir nepadėti.

„Tai ne biznis, ir ne kokia nors paslėpta reklama, siekiant praduoti kuo daugiau šio vandens. Tai gelbėjimosi ratas Lietuvai“, – sakė Viktoras.

Ar tikrai šis vanduo yra kažkaip įkrautas ir turi ypatingų galių?

Kad tai išsiaiškintų, laidos kūrėjai kreipėsi pas žinomą ekstrasensą Leopoldą Malinauską. Būtent apie jį kalbama kaip apie mokantį įkrauti  vandenį, ir kad įkrautu vandeniu aiškiaregis yra išgydęs ne vieną žmogų ne tik nuo ligų, bet ir nuo alkoholizmo.

„Pakrauti vandenį –  ne akimirkos reikalas. Net labai daug energijos pritraukti mokantis žiniuonis per parą vargu ar galėtų pakrauti daugiau nei tris litrus vandens. Tai yra riba“, – sako Leopoldas ir imasi matuoti Viktoro vandens energijos kiekį su virgulėmis.

Po geros valandos bandymų, ekstrasensas pateikia išvadas. Kokios jos? Sužinosite šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ – 19.30 val. per TV3.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite