Angle down Atgal

Ar tikrai kabantis tiltas yra avarinės būklės?

Toks klausimas iškilo po to, kai mieli "Švėkšnos naujienų" komentatoriai prastai atsiliepė apie miestelyje kabančio tilto būklę.

Prisipažinsiu, nors esu švėkšniškis, tačiau kabantį tiltą matau labai retai. Todėl buvo puiki proga vieną gražią dieną įsitikinti pačiam, kas ten per "puvena". Deja, grįžau sveikas ir gyvas, nors ir keletą kartų vaikščiojau per tiltą, trypčiojau ant jo visu svoriu (o sveriu nemažai). Tiltas į avarinės būklės nebuvo panašus: lentos tvirtos, kai kur atnaujinta. Nežinau, kokios būklės jis buvo iki šiol, gal ir prastesnės, bet Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis patikino, jog tiltas tikrai prižiūrimas.

"Kabantis tiltas - normalios būklės, pavojaus einantiems nėra. Nedideli patvarkymai atliekami, kai gauname iš gyventojų informaciją dėl esamos tilto būklės. Paskutinis buvo atliktas vasaros metu. Pagrindinė problema, kad tilto grindys visą laiką yra virš vandens, todėl mediena ilgai nelaiko. Pasitaiko ir piktavalių gadinančių lieptą. Prašymas gyventojams - pastebėjus problemą informuokite seniūniją",- prašė seniūnas.

​O kaip vertinate kabančio tilto būklę jūs?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite