Angle down Atgal

Ar galima greitai apsipirkti Lazdijuose pietų pertraukos metu?

Pastaruoju metu tenka išgirsti, kad Lazdijų prekybos centruose – eilės, tad pietų pertraukos metu apsipirkti geriau neiti. Lyg sovietmetis būtų sugrįžęs, kai prie deficitinių prekių tekdavo palūkuriuoti. Tad nutariau pasidomėti. Išsiaiškinti, yra tos eilės ar nėra darbo dienomis, penktadieniais, savaitgaliais ir, žinoma, pietų pertraukos metu Lazdijų prekybos centruose „Maxima“, Iki, „Aibė“ ir „Norfa“.

„Mūsų parduotuvėje Lazdijuose nuolat veikia viena arba dvi kasos, o dar dvi kasos yra pasiruošusios reaguoti. Dienos metu srautas padidėja maždaug nuo 11.30 val. ir tęsiasi iki 13 val. – pietų pertraukos metu sulaukiame daugiau klientų, kurie renkasi pietus iš gausaus mūsų parduotuvės asortimento. Tuo metu srautas būna didesnis, tačiau tokie užėjimai yra momentiniai, o jiems atsiradus prie visada dirbančių dviejų kasų prisijungia dar dvi. Taigi, iš viso klientai aptarnaujami keturiose kasose. Dar vienas klientų antplūdis būna apie 17 val., žmonėms baigus darbus. Nuo vasaros pradžios klientų patogumo dėlei nusprendėme pailginti kasų darbo laiką – vakarais dirba trys kasos, nes pastebėjome išaugusį tiek vietos gyventojų, tiek turistų srautą“, – sakė Rima Aukštuolytė, „Maxima“ atstovė ryšiams su visuomene. Anot jos, žvelgiant į visos savaitės statistiką, daugiau pirkėjų prekybos centre „Maxima“ sulaukiama turgaus dieną, kai suvažiuoja žmonės iš viso rajono, šeštadieniais iki pietų. Klientų skaičiui įtakos turi ir algų gavimo dienos bei naujas asortimentas parduotuvėje, klientams patrauklios akcijos.

Parduotuvė „Aibė“ – pačiame miesto centre, tad klientams itin patogu čia užbėgti. Paklausta apie situaciją „Aibėje“, jos savininkė Dainora Nevulienė patikino, kad jų parduotuvės privalumas yra tas, kad jie turi pakankamai darbuotojų, o šie pietauti pradeda nuo 13 valandos, valanda vėliau nei kiti, tad per įprastą visiems pietų pertrauką „Aibė“ dirba pilnu pajėgumu. Anot savininkės, jų parduotuvėje visada dirba dvi ar trys kasos, tad klientai aptarnaujami išties sparčiai visą dieną. O kokie pirkėjų srautai penktadienį, savaitgalį? „Penktadienį klientų išties pagausėja. Juolab kad tai turgaus diena Lazdijuose, tad žmonės eidami į turgų užsuka ir į mūsų parduotuvę. O štai, kad savaitgalį klientų būtų gausu, tuo negaliu nei pasidžiaugti, nei pasigirti“, – sakė parduotuvės „Aibė“ savininkė Dainora Nevulienė.

IKI daugelis pamėgę, mat arti, tad eiti toli nereikia. „Čia mums geriausia“, – tikino ir vienos įstaigos darbuotojos, atbėgę į IKI kažko, kaip pačios sakė, greitai „prigriebti“. Tad kaip su eilėmis čia?

„IKI parduotuvė Lazdijuose šiemet mini savo veiklos dešimtmetį. Džiaugiamės, kad per šį laiką ji tapo ypač mėgstama lazdijiečių, kurie vertina galimybę įsigyti šviežio bei kokybiško maisto arti namų. Mums svarbu, kad apsipirkimo procesas būtų kuo sklandesnis, o savo pirkėjams galėtume užtikrinti malonų ir greitą aptarnavimą. Dėl to visame prekybos tinkle, taip pat ir minimoje IKI parduotuvėje Lazdijuose, nuolat stebime ir vertiname pirkėjų srautus, personalo resursus, apmokome ir motyvuojame savo darbuotojus. Pastebime, kad daugiausia lankytojų į parduotuvę užsuka pietų metu ir po darbo valandų. Atitinkamai yra paskirstomas ir aptarnaujančio personalo darbas, taip pat vasarą papildomai samdome sezoninius darbuotojus. Šiuo metu dar kartą peržiūrime pirkėjų srautus ir priimsime reikiamus sprendimus, kad eilių būtų galima išvengti ir savo pirkėjams galėtume pasiūlyti geriausią apsipirkimo patirtį“, – tokį komentarą „Lazdijų reklamai“ atsiuntė prekybos tinklo IKI komunikacijos vadovė Berta Čaikauskaitė.

O štai prekybos centras „Norfa“ kiek tolėliau, tad gal lazdijiečiai patingi ten paėjėti pietų pertraukos metu, žinoma, ir laiko stokoja, bet pasiteiravau ir čia, kaip su tomis eilėmis: jos yra ar nėra? Prekybos centro „Norfa“ atstovas spaudai Darius Ryliškis tikino, kad šiame prekybos centre Lazdijuose patys didžiausi klientų srautai penktadienį ir savaitgalį. Anot jo, pirkėjų pagausėja pensijų mokėjimo dieną arba po kažkokių išmokų, atlyginimų. „Pietų pertraukų metu daugiau klientų ateina apsipirkti trečiadienį ir penktadienį. Tuomet jaučiamas pagyvėjimas“, – sakė atstovas spaudai. Anot jo, eilių prekybos centre paprastomis dienomis tikrai nėra. „Jeigu ateina daugiau žmonių, sugrįžta salės darbuotojos į kasas ir besusidaranti eilutė tirpsta“, – sakė jis.

Tad, jei jau pataikėte, kad eilėje reikia laukti, matyt, teks pakentėti. O su šypsena ir gera nuotaika ir eilė nebaisi!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite