Angle down Atgal

Ar bus Alytaus rajone naujų jaunų gydytojų?

Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) nuo šiol įtrauktas į Lietuvos sveiktos mokslų universiteto (LSMU) rezidentūros bazę, kurioje jauni gydytojai gali atlikti šeimos gydytojo praktiką.

Vienu metu PSPC ir jos ambulatorijose galės dirbti iki 5 rezidentų.

„Labai džiaugiuosi, kad Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centras įtrauktas į LSMU bazę. Tikimės, kad rezidentai atvykę į Alytaus rajoną pamils mūsų kraštą ir po rezidentūros pasiliks gyventi ir dirbti pas mus“ – kalbėjo Alytus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

Pasak mero, savivaldybė rezidentams užtikrins apgyvendinimą, transporto išlaidų kompensavimą, o PSPC – visas sąlygas, reikalingas kompetencijų įgijimui.

Alytaus rajono savivaldybės Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Giedrė Ilgūnaitė viliasi, kad rezidentai pasirinks būtent Alytaus rajono įstaigą, kadangi mažesnėse gydymo įstaigose yra sudarytos didesnės galimybės dirbti tiesiogiai su pacientais ir taip įgyti reikiamų specialybės įgūdžių. Pasak vadovės, rezidentai bus pastiprinimas įstaigoje jau dirbantiems šeimos gydytojams, o ateityje galbūt taps ir komandos dalimi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite