Angle down Atgal

Apžiūrėtos atnaujintos „Pakruojo Viltis“ patalpos

Lapkričio 26 d. Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičienė ir vyriausioji specialistė Asta Šimanskienė apsilankė atnaujintose sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Pakruojo Viltis“ patalpose.

Su dovanomis atvykę svečiai apžiūrėjo naujai sutvarkytas erdves. „Pakruojo Viltis“ įsikūrė tame pačiame pastate kur veikia ir Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo parapijos Vaikų dienos centras. Atliekant remonto darbus buvo sutvarkytas koridorius, tualetas ir bendro naudojimo patalpa. Organizacijos lankytojai, kurių yra apie 30, čia kuria rankdarbius, piešia, užsiima kitomis veiklomis.

Patalpų, kuriose įsikūrė bendrija, remontui buvo skirta 4 tūkst. Eur iš Pakruojo rajono savivaldybės Neįgaliųjų socialinės integracijos 2021 metų programos.

S. Margis ir I. Gelažnikienė pasidžiaugė, kad organizacija aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose, prisideda prie iniciatyvų bei palinkėjo darbuotojams ir lankytojams sveikatos ir sėkmės naujas įgyvendinant idėjas.

Nuotraukos M. Ilgavičiūtės

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite