Angle down Atgal

Aptartos iniciatyvos Europos sporto savaitės renginiams

Šiandien Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio iniciatyva tarėsi rajono Savivaldybės administracijos specialistai, įstaigų vadovai, specialistai atsakingi už rajono gyventojų sporto, sveikatos ir kultūros užimtumą.

Susirinkusieji aptarė dalyvavimo galimybes Europos komisijos organizuojamame projekte „Europos sporto savaitė - #BeActiv“. Iniciatyvos tikslas skatinti sportą ir fizinį aktyvumą, siekiama, kad kuo daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs bei suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą.

Savivaldybės meras ir atsakingi specialistai bendrai sutarė, jog Raseinių krašto gyventojams organizuos renginį „BeActiv Night“. Renginys planuojamas š. m. rugsėjo 26 d. Siekiant kuo labiau sumažinti finansinę naštą rajono Savivaldybei, nuspręsta, kad Raseinių kūno kultūros ir sporto centras teiks paraišką renginio finansavimui gauti Nacionaliniam šios programos koordinatoriui (asociacija „Sportas visiems“). Maksimali numatyta suma, kurią galima gauti - 4160 Eur, o programos vykdytojas privalės prisidėti 2000 Eur. Prie renginio veiklų organizavimo, kaip partneriai prisideda Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyrius, VšĮ „Atrak Raseinius“, Dubysos regioninio parko direkcija, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba su Raseinių Trečiojo amžiaus universitetu ir Atviru jaunimo centru.

Tikimės, kad paraiška bus sėkmingai įvertinta ir bus skirtas finansavimas renginio organizavimui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite