Angle down Atgal

Aptarti Biržų miesto šventės rezultatai

Šiandien Biržų rajono savivaldybėje vyko Biržų miesto šventės „Biržai – sostinė mano“ organizatorių susirinkimas, kurio metu aptarti šventės organizavimo rezultatai.

„Visi surašėme savo pastabas išvardindami pliusus ir minusus, kad padarytumėme išvadas ir ateityje organizuojant miesto šventę jų nebekartotume. Galiu pasidžiaugti, kad daugumą iškilusių problemų galima lengvai išspręsti. Apibendrinant galiu pasakyti, kad pliusų liko daugiau nei minusų“, – džiaugėsi mero pavaduotoja A. Korsakienė.
Biržų rajono meras Vytas Jareckas pasidžiaugė, kad miestiečiams ir miesto svečiams šventė patiko ir dėkojo visiems organizatoriams bei dalyviams.
„Esu dėkingas visiems šventės organizatoriams už rūpestį ir sunkų darbą, kurį atlikote ruošdamiesi šventei ir šventės metu. Visų jūsų dėka šventė praėjo gražiai ir sklandžiai. Ačiū jums už tai!“ – sakė meras V. Jareckas.
Susirinkimo metu reziumuota, kad labai pasiteisino nauja šventės vieta – Biržų pilies kiemas, šventės renginių įvairovė, atskirta prekybinė teritorija, puikiai sureguliuotas eismas (neužtvertos miesto gatvės) bei naktinės diskotekos jaunimui atsisakymas.
Biržų rajono savivaldybės tarybos vardu meras Vytas Jareckas ir mero pavaduotoja Astra Korsakienė dėkoja visiems dalyviams ir žiūrovams, padėjusiesiems sukurti šventinę atmosferą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite