Angle down Atgal

Aptartas gydymo paslaugų teikimas karantino metu

Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė drauge su Savivaldybės specialistais ir gydymo įstaigų vadovais aptarė, kaip bus vykdomas gydymo paslaugų teikimas visoje šalyje vykstančio karantino metu.

Laikini pokyčiai karantino metu

Viso karantino metu šeimos gydytojų paslaugos bus teikiamos nuotoliniu būdu. Todėl Savivaldybės Facebook paskyroje, Savivaldybės svetainėje, žiniasklaidoje, gydymo įstaigų internetinėse svetainėse bei ant gydymo įstaigų durų bus pakabinti gydytojų kontaktai, kuriais lengvai pasieksite medikus, suteiksiančius visą reikalingą pagalbą.

Primename, kad nuo šiandien Raseinių ligoninėje atidedamos visos planinės operacijos, kitos planinės hospitalizacijos. Konsultacijų poliklinikoje atidedamos planinės gydytojų konsultacijos, profilaktiniai sveikatos patikrinimai.

Atidedamas ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugų teikimas- gydomoji mankšta, masažai, vandens ir kitos procedūros.

Atidedamas odontologijos (dantų protezavimo) paslaugų teikimas, išskyrus būtinosios medicinos pagalbos užtikrinimą.

Atidedamos visos gydymo paslaugos, išskyrus pagalbą ir sveikatos priežiūros paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų būtinosios medicinos pagalbos poreikis arba labai pablogėtų jo būklė.

Taip pat numatomas paslaugų namuose teikimo ribojimas, išskyrus ambulatorinės slaugos ir paliatyvios pagalbos paslaugas namuose.

Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų amžiaus gydančio gydytojo leidimu.

Atsižvelgę į ypatingą būsimųjų mamyčių padėtį, norime Jus nuraminti ir atkreipti dėmesį, kad visa reikalinga pagalba nėščiosioms bus teikiama įprasta tvarka. Skirsis tik tai, kad tėveliai nebus įleidžiami į gydymo įstaigą.

Pažeidėjams administracinė atsakomybė

Primename, Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC) suteikti įgaliojimai skirti administracines nuobaudas asmenims, pažeidusiems Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo reikalavimus ir patvirtintas izoliavimo taisykles

Svarbiausi kontaktai

Nemokama karštoji linija 1808 veikia visą parą.

Apgyvendinimo koordinatorius Robertas Pareigis 8 686 52 644; 8 428 79 601; robertas.pareigis@raseiniai.lt

Socialinės pagalbos koordinatorė Loreta Laugalienė (Aprūpinimas maistu ir būtiniausiomis priemonėmis) 8 615 82 922; 8 428 79 580 loreta.laugaliene@raseiniai.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite