Angle down Atgal

Aptarta ligoninės situacija Skuode

2020 vasario 25 d. siekdami aptarti VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filiale teikiamų paslaugų situaciją Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas ir Savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė susitiko su VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovais.

Skuodo rajono savivaldybės atstovams pateikta informacija, kad nuo 2020 m. balandžio 1 d. VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filiale bus sustabdyta nuostolinga Chirurgijos skyriaus veikla bei skubios chirurginės pagalbos teikimas ištisą parą. Esant skubios chirurginės pagalbos poreikiui, Skuodo rajono gyventojai greitosios medicinos pagalbos automobiliais bus gabenami į artimiausias sveikatos priežiūros įstaigas, kurios teikia kvalifikuotą chirurginę pagalbą. Paminėta, kad chirurginė paslauga gali būti operatyviau suteikta, jei pacientas iškart gabenamas į įstaigą, kurioje atliekamos rimtos chirurginės procedūros su modernia, šiuolaikiška įranga.

Tačiau labai svarbi žinia ta, kad reanimacijos-intensyvios terapijos paslaugų teikimas ir toliau bus užtikrintas. Konsultantai – kardiologai, neurochirurgas, ortopedai traumatologai, urologai, ausų, nosies ir gerklės ligų gydytojai, endokrinologai, echoskopuotojai, endoskopuotojas, neurologas, oftalmologas, nefrologai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas – į VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filialą atvyks ir toliau paslaugas teiks kaip ir iki šiol.

2020 metais lėšos, skirtos skubios chirurginės pagalbos užtikrinimui ištisą parą, iš Skuodo rajono savivaldybės biudžeto nebus skiriamos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite