Angle down Atgal

Apšvietimo sprendimai, neišeinantys iš mados

Šiandien žmonės įsirenginėja namus pagal Pinterestą ir dažnai prašauna. Tai, kas „ant bangos“ dabar, po penkių metų gali būti visiškai nemadinga ir nepopuliaru, tad dalinamės 3 apšvietimo sprendimais, kurie niekuomet neišeis iš mados.

Kaip sako apšvietimo projektuotojas Julius Blavaščiūnas, norint ilgaamžių sprendimų, būtina rinktis tai, kas jau patikrinta laiko ir nesudėtingai pritaikoma įvairaus dizaino interjere:

LED juostos – vienas populiariausių sprendimų

LED juostos pradėjo populiarėti jau prieš dešimtmetį, o šiandien yra įmontuotos daugumos mūsų namuose. Tai lėmė lengvas jų pritaikymas – galima montuoti virtuvėje po spintelėmis, integruoti į sienos nišas, lubose ar balduose – po lova, lentynose ir pan. LED juostos interjere atrodo ne tik įdomiai ir stilingai, tačiau dažnai suteikia ir galimybes keisti spalvas, stiprumą, o šiandieniniai sprendimai leidžia netgi keisti spalvas pagal kambaryje skambančią muziką. Toks sprendimas pakankamai pigus, atrodo įdomiai ir išskirtiniai, o ateityje bus pritaikomas ir vis plačiau.

Šviestuvai lubose – universalus pasirinkimas

Prieš dešimt ar penkiolika metų, namuose būdavo itin madingi pakabinami šviestuvai, kurie užimdavo nemažai erdvės kambaryje ir jį gerokai sumažindavo. Dabar tendencija priešinga – bene kiekvienuose namuose galima rasti įmontuojamus ir priglaistomus šviestuvus lubose. Taip yra matomas tik šviesos šaltinis, o korpusas, laidai ir kt. yra paslėpta lubose, tad tokie šviestuvai atrodo dailiai integruoti ir tinka visose patalpose – virtuvėje, vonioje, svetainėje, koridoriuose ar bet kur kitur.

 

 

 

 

Toršerai – amžina tendencija

Nors tendencijos kinta greitai, visgi stilingam ir kokybiškam toršerui kiekvieno namuose atsiranda vietos. Jie lengvai pritaikomi kambariuose, nesudėtinga keisti jų vietą (priešingai, nei su pakabinamais šviestuvais), o pasirinkus įmantraus dizaino šviestuvą – tai bus ir graži interjero detalė. Visgi, jei norite ilgai tarnausiančio daikto – rinkitės neutralių formų ir spalvų šviestuvą – subtilumas neišeis iš mados.

 

Kaip sako „Apšvietimo projektavimo“ įkūrėjas Julius Blavaščiūnas, įsirenginėjant namus, nereikėtų vaikytis pintereste rastų nuotraukų ir jose vaizduojamų įmantrių šviestuvų. Tai gražiai atrodo iliustracijose, tačiau realybėje dažnai yra nepraktiška ir gražu tik kurį laiką – vertingiau investuoti į laiko patikrintus ir kokybiškus apšvietimo sprendimus!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite