Angle down Atgal

Apsikuopkime be akcijos

Kai tenka bendrauti su žmonėmis, kurie mato toliau už savo kiemo tvoros, gatvės ar kaimo ribos, širdis džiaugiasi. Kai nemato nė to, kas po pat nosim, – liūdna.

Atšilus orui, visur sujudimas – paukšteliai čiulba, inkiluos kurias, vabalėlius lesioja, mes, žmogeliai, irgi iš namų vis dažniau išlendame. Būtų gerai, kad išlindę po žiemos pirmiausia apsidairytume savo kieme, apsitvarkytume, surūšiuotume šiukšles ir jomis tinkamai atsikratytume. Ne į karjerus, ne į miškus vežtume čiužinius, fotelius, automobilių sėdynes, padangas, virykles, skalbimo mašinas, statybines atliekas, o į stambiųjų atliekų surinkimo aukšteles. Gargžduose tokia veikia Gamyklos gatvėje ir priima nemokamai.

Šiukštu neišmeskime savo namų balasto pakeliui – gerbkime save, kitų žmonių, kurie renka mūsų šiukšles, darbą. Be to, pilietiškų žmonių daugėja, jie žino, kam pranešti, kad noras šiukšlinti gamtoje praeitų. Spėju, kad ne vienas matė reportažą, kaip pilietis Verkių regioniniame parke iš automobilio traukė maišus su statybinėmis atliekomis ir paliko tarp medžių. Šį „gamtos mylėtoją“ užfiksavo miške įtaisytos kameros. Aplinkosaugininkų bauda garantuota, kaip ir gėda prieš visą Lietuvą.

Nelaukime akcijos „Darom“, apsikuopkime jau dabar. Tvarkingoj aplinkoj gyventi ir maloniau, ir saugiau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite