Angle down Atgal

Aplinkosaugos koalicija: „Ministras K. Mažeika turi prisiimti atsakomybę“

Nevyriausybinė organizacija Aplinkosaugos koalicija socialiniame tinkle ragina visus gamtai neabejimus lietuvius toliau siekti, kad aplinkos ministras Kęstutis Mažeika prisiimtų atsakomybę už pastarojo meto klaidas. Šiuo tikslu internetinėje erdvėje sukurta ir peticija pavadinimu „Dėl Kęstučio Mažeikos atleidimo iš aplinkos ministro pareigų“, kurią jau pasirašė daugiau nei 19 tūkst. žmonių.

„Nuo gegužės 12 d., kai buvo paskelbta peticija dėl Kęstučio Mažeikos atleidimo iš aplinkos ministro pareigų, ji buvo pasirašyta beveik 20 tūkst. žmonių. Įvyko ir keli pokyčiai.

Aplinkos viceministrė Rasa Vaitkevičiūtė pasitraukė iš užimamų pareigų.

Punktas dėl lankų paskelbtas netekusiu galios.

Taip pat pradėtas teisėkūros procesas, kuris turėtų atstatyti Medžioklės taisyklių nuostatas į tas, kurios galiojo iki gegužės 8 d.

Tačiau aplinkos ministras Kęstutis Mažeika neprisiėmė atsakomybės už savo veiksmus ir padarytas klaidas. Jis ir toliau išlaiko ir išsako išskirtinai ūkinį požiūrį į gamtą ir jos apsaugą, o balsavime Seime balsavo prieš Medžioklės įstatymo pataisas, kurios uždraustų lankų naudojimą. Ministrą užstojo pagrindiniai šalies vadovai, tačiau jis yra negrįžtamai praradęs gamtos apsauga susirūpinusios visuomenės pasitikėjimą.

Todėl mes ir toliau manome, kad Kęstutis Mažeika nėra tinkamas užimti aplinkos ministro pareigų ir turėtų būti iš jų atleistas. O vietoje jo turėtų būti paskirtas politikas, kuris pasižymėtų kitokiomis vertybėmis ir elgesio normomis.

Lietuva nusipelnė kokybiškos gamtos apsaugos. Kviečiame pasirašyti peticiją“, – feisbuke skelbia Aplinkosaugos koalicija.

Peticija pasirašyti galima čia: Dėl Kęstučio Mažeikos atleidimo iš aplinkos ministro pareigų

Aplinkosaugos koalicija yra skėtinė organizacija, vienijanti Lietuvos nevyriausybines aplinkosaugines organizacijas. Kaip skelbia pati koalicija, ji siekia, kad žmonės gyventų sveikoje aplinkoje bei santarvėje su gamta.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite