Angle down Atgal

Aplink Biržus dviračiais ir šiaurietišku ėjimu

Rugsėjo 26 d. kviečiame į Europos judumo savaitei skirtą akciją „Dviračiais aplink Biržus 2019“ ir į šiaurietiško ėjimo žygį „Žingsniuokime kartu!”

13.30–13.55 val. – renkamės registracijai prie Kaštonų pagrindinės mokyklos. Tik užsiregistravę dviratininkai pasipuoš akcijos medaliais.

14.00 val. – startas. Dviračiais minsime apie 14 km, o šiaurietiško ėjimo entuziastai keliaus pasirinktu maršrutu. Kelionę baigsime A. Dauguviečio parke, kur pailsėję ir užkandę, visi galės dalyvauti įvairiose rungtyse, žaidimuose ir linksmose užduotyse.

Papuoškite savo dviratį – išrinksime gražiausią!

Biržų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras vaišins koše ir arbata. Rėmėjai neleis ištrokšti ir padės atsigaivinti.

PRIMENAME, kad važiuoti dviračiu keliu leidžiama nuo 14 m. (nuo 12 m. – išklausiusiems mokymo kursą apie vairavimą dviračiu ir turintiems pažymėjimą, o nuo 8 m. – prižiūrint suaugusiajam).

DVIRATIS turi atitikti Kelių eismo taisyklių reikalavimus. Dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę arba turi degti priekiniai ir galiniai dviračio žibintai.

Iki 18 m. amžiaus dviratininkui privalomas dviratininko šalmas.

Jei lis, renginys neįvyks, jo data bus keičiama.

Akcijos organizatoriai: Biržų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla.

Akcijos partneriai ir draugai: Biržų rajono policijos komisariatas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, sporto klubas „Dynamic“, Biržų I kuopos jaunieji šauliai, Biržų kultūros centro atvira jaunimo erdvė, Anos Frank jaunimo tinklo ambasadorė Biržuose Skaistė Gužaitė.

Rėmėjai: kooperatyvas „Mūsų gojus“, Čygo-Kalkio tikroji ūkinė bendrija „Rinkuškiai“.

Informaciniai rėmėjai: laikraščiai „Biržiečių žodis“ ir „Šiaurės rytai“, UAB Balticum TV.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite