Angle down Atgal

Apie skyrybas prabilo R. Šimašiaus žmona: „Kai likau viena, man netikėtai subyrėjo visas pasaulis“

Antradienio vakarą Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius paskelbė netikėtą žinią. Politikas prisipažino, kad po 16 bendro gyvenimo metų nutarė skirtis su savo žmona Agne Matulaite.

Šis politiko pareiškimas sukėlė tikrą audrą socialiniuose tinkluose. Trečiadienį R. Šimašiaus sutuoktinė taip pat socialiniame tinkle nutarė papasakoti apie skaudžią patirtį iš savo perspektyvos.

Jautrioje žinutėje moteris pasakoja, kad skyrybų iniciatorė buvo ne ji.

„Mūsų tokių kaip čia jau nebėra. Netikėtas, traumuojantis ir vienašališkas sprendimas, kaip pats Remigijus ir rašo. Visą rudenį praleidau nematydama rudens. Kai likau viena, man netikėtai subyrėjo visas pasaulis. Kurį laiką niekas neatrodė tikra – stalas, mano drabužiai, kėdė... Jaučiausi apmeluota ir palikta skausme. Bandžiau tame išbūti. Išlaikyti gyvą pulsuojančią, plyštančią savo širdį“, – skausmu dalinosi A. Matulaitė.

Moteris dėl didelio streso patyrė ne tik moralines, bet ir fizines kančias.

„Kūniškai buvo labai blogai. Niekaip neišsijungė simpatinė nervų sistema, kas reiškė nuolatinį metalo skonį burnoje, raumenų virpėjimą, svorio beprotišką kritimą. Vienu metu svėriau tiek, kiek būdama dvylikos. Atrodė lyg sirgčiau mirtina liga. Tai ir buvo liga. Meilės, kuriai atsakas ką tik liovėsi, liga. Ir vis tik dirbau bei mėginau jau viena išlaikyti vaikus, šunį ir namus. Viena baisesnių patirčių būdavo pabusti vidury nakties ir save atrasti sėdinčią bei raudančią...“, – emocijų neslėpė A. Matulaitė.

Nepaisant patirtų išgyvenimų moteris atviravo, kad širdies žaizdos pamažu gyja. A. Matulaitė taip pat palinkėjo visiems branginti savo šeimą ir puoselėti santykius.

Mūsų tokių kaip čia jau nebėra. Netikėtas, traumuojantis ir vienašališkas sprendimas, kaip pats Remigijus Šimašius ir...

Posted by Agne Matulaite on 2021 m. sausio 20 d., trečiadienis
comment Skaitytojų komentarai (1)

Sponsored video

Taip pat skaitykite