Angle down Atgal

Apie inžineriją su alumnu Tomu Kinu

Spalio 13 d. Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje svečiavosi buvęs gimnazijos mokinys Tomas Kinas. IIi klasės gimnazistai turėjo diskusiją apie inžineriją.

Diskusijos metu buvo kalbama apie mechanikos inžineriją, kokios galimybės dirbti, ir kokias pareigas galima užimti baigus universitetą. Tomas Šiaulių Universitete yra baigęs mechanikos inžinerijos bakalauro ir magistro studijas. Šiuo metu dirba Šiauliuose ir užima technikos skyriaus vadovo pareigas įmonėje ROL Lithuania.

Savo kelią Tomas pradėjo nuo inžinieriaus darbo. Jis paminėjo, jog atlyginimas ir galimybės priklauso nuo to, kiek pats investuosi į savo profesiją laiko, papildomo mokymosi. Diskusijos metu puikiai atsispindėjo Tomo ryžtingumas, drąsiai galima teigti, jog Tomas nuo pat darbo pradžios kilo karjeros laiptais ir dėka gabumų, laiko planavimo, jo tikslingo išnaudojimo dėka pasiekė aukštas pozicijas. Prisiminęs mokyklos laikus, Tomas sako, kad mylimiausia pamoka buvo matematika, ir nuo jaunesnio amžiaus jį traukė tikslieji mokslai, būtent todėl jis nusprendė studijuoti inžineriją. Taip pat mokiniai sužinojo, kad norint studijuoti inžineriją, labai svarbu turėti kantrybę, valią ir kruopštumą, juk vis dėl to visi klystame, kartais nepasiseka, bet nereikia nuleisti rankų - sako Tomas.

Diskusijos metu gimnazistai sužinojo apie inžineriją, studijas, darbo pobūdį, įvairius iššūkius, ir kaip su jais galima tvarkytis. Dėkojame Tomui už įdomią diskusiją!

Parengė IIi klasės mokinė Milana Kaltanaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite