Angle down Atgal

Ap­girtęs nuo ga­balė­lio py­ra­go – vy­ro or­ga­niz­mas maistą ver­čia al­ko­ho­liu

Nic­kas Car­so­nas ken­čia nuo itin re­to sind­ro­mo. Jo kūnas ang­lia­van­de­nius ver­čia į al­ko­holį, todėl vy­ras ga­li ap­girs­ti net nuo ga­balė­lio py­ra­go. Dėl va­di­na­mo­jo au­to­ma­ti­nio alaus da­ryk­los sind­ro­mo Nic­kas vi­sur su sa­vi­mi tu­ri ne­šio­tis res­pi­ra­to­rinį vamz­delį.

62-ejų Nickas turi retą sutrikimą – jo organizmas veikia kaip alaus darykla. Kad kūne atsirastų alkoholio, jam nebūtina išgerti alkoholinių gėrimų, užtenka suvartoti angliavandenių – jo organizmas pats gamina alkoholį.

Įdomu, kad gabalėlio biskvitinio pyrago jis gali trokšti lygiai taip pat, kaip svaigiuosius gėrimus vartojantis žmogus alkoholio, o po to, jo suvalgęs, net apalpti. „Šios pasekmės tikrai nėra malonios, aš kartais net nepamenu, ką padariau“, – sako jis.

Šis sindromas išsivystė po to, kai prieš kelis dešimtmečius vyras darbe nebuvo apsaugotas nuo stiprių chemikalų ir apsinuodijo. Tačiau praėjo nemažai metų, kol pavyko diagnozuoti šį sutrikimą. Be to, tai įvyko žmonos dėka – ji žiūrėjo TV laidą, kurioje apie tai pasakojo vienas gydytojas. Sergantis šiuo sindromu žmogus gali net neįtarti, kur ir kaip apgirto ar nusigėrė, ir apalpti. Todėl visada kartu privalo nešiotis respiratorinį vamzdelį.

Pirmuosius simptomus vyras pajuto 2003 metais. „Aš be galo troškau biskvitinio pyrago, dėl gabalėlio, rodos, galėjau net užmušti“, – prisimena Nickas. Aplinkiniai, pasak jo, juokauja, kad vyrą pigu išsivesti papramogauti, nes alkoholio jam net nereikia, bet Nickas atsidūsta – iš tikrųjų tai siaubingas sutrikimas.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite