Angle down Atgal

Apdovanoti Molėtų ugniagesiai – Vytautas Verbickas ir Dainius Sinica

„Džiaugiuosi, kad tarnyboje turime tokių žmonių, kurie yra autoritetas kitiems, kurie turi milžinišką patirtį ir mielai ja dalijasi su jaunesniais kolegomis, tokių, kurių širdys nuolat liepsnoja ir kurie, net ir išėję iš tarnybos, nenutolsta nuo jos ir neužveria durų“, – šiandien įteikdamas apdovanojimus skyrininkams Vytautui Verbickui ir Dainiui Sinicai sakė Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rolandas Pumputis. Apie tai praneša Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją Molėtų PGT pareigūnai pasikvietė ir Seimo narį Petrą Čimbarą. Šiandien surengta šventė buvo tarsi Šv. Florijono dienos tąsa, nes dėl karantino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus Sauliaus Greičiaus pasirašyti apdovanojimai Molėtų ugniagesius pasiekė šiek tiek vėliau.

V. Verbickas, gegužės pradžioje jau išėjęs iš tarnybos į pensiją, už nuopelnus valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai ir Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dienos proga buvo apdovanotas VPGT pasižymėjimo ženklu „Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“. Ugniagesiu gelbėtoju jis dirbo nuo 1997 m. D. Sinicai įteiktas VPGT pasižymėjimo ženklas „Už garbingą tarnybą“, žymintis 20 tarnybos metų.

„Vytautas, net ir išėjęs iš tarnybos, neatitolo nuo mūsų, jis aktyviai dalyvauja Ugniagesių klubo veikloje, domisi, kas vyksta pas mus. Tokiems žmonėms apdovanojimus reikėtų teikti dažniau, nelaukiant kol atliks didelį žygdarbį, nes jie jų nusipelno savo kasdieniu sąžiningu darbu ir nepriekaištingu pareigų atlikimu. Dainius taip pat yra sukaupęs didžiulę darbo patirtį, ne kartą yra dalyvavęs Geriausio VPGT pareigūno konkurse ir iškovojęs prizines vietas. Tai kolektyvo siela, kuris sugeba visus sutelkti ir suvienyti. Abu skyrininkai daug savo patirties ir žinių yra perdavę ir jaunajai ugniagesių kartai“, – sakė R. Pumputis.

Pasak Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko, jų ugniagesiai, išėję į pensiją, yra labai patrauklūs darbo rinkoje, nes yra sąžiningi, pareigingi ir atsakingai atlieka savo pareigas. „Pernai teko atsisveikinti su dviem puikiais ugniagesiais. Gaila, kad suėjus 55 metams, nebegalime pratęsti jų tarnybos ir turime atsisveikinti,“ – sakė jis. R. Pumputis visiems ugniagesiams palinkėjo sveikatos, stiprybės ir darbingų metų.

P. Čimbaras padėkojo ugniagesiams už jų sudėtingą ir labai atsakingą tarnybą bei gražų bendradarbiavimą. Jis taip pat įteikė atminimo dovanas buvusiam skyrininkui V. Verbickui, skyrininkui D. Sinicai, inspektorei Lidijai Ramoškienei bei tarnybos viršininkui R. Pumpučiui. Beje, L. Ramoškienė šioje tarnyboje pradėjo dirbti šių metų gegužės 4 d., laimėjusi atranką į inspektorės pareigas. Anksčiau 6,5 m. ji dirbo Bendrajame pagalbos centre.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite