Angle down Atgal

Apdovanoti konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ nugalėtojai

Penktadienį Šventežerio mokykloje apdovanoti geografijos žinių konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ trečiųjų vietų laimėtojai – Rytis Baliulevičius ir Gintarė Varaniūtė. Už šių mokinių paruošimą padėka įteikta ir mokytojai Violetai Klebrauskienei.

Šiais metais Lietuvos geografijos mokytojų asociacija jau penktąjį kartą organizavo didžiulės sėkmės sulaukusį geografijos žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Šis konkursas vyksta tarptautinės parodos ADVENTUR metu bei yra įtrauktas į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro renginių grafiką. Tai didžiausias tokio pobūdžio geografijos konkursas Lietuvoje. Konkurso turinys apima Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstą, pateikiant jį vaizdų forma. Jame dalyviai varžositrejose grupėse: 6–8 ir 9–12klasių bei suaugusiųjų. Rytis Baliulevičius 3-ąją vietą iškovojo 6-8 klasių grupėje, Gintarė Varaniūtė – 9-12 klasių grupėje.

„Tai puikus konkursas, skatinantis mokinius ne tik pažinti savo kraštą ir savo šalį, bet pažinti ir kitas valstybes, jų lankytinas vietas. Esu dėkinga mokykloms, kurios dalyvavo konkurse ir mokytojams, kurie ruošė mokinius. Dėkoju mokiniams, kurie į Lazdijus parvežė bronzos medalius ir tikiuosi, kad kitąmet dalyvausite dar aktyviau. Ir ne tik dėl medalių reikia dalyvauti, svarbu plėsti akiratį, įgauti naujų žinių ir patirti nepakartojamų įspūdžių“, – sveikindama laimėtojus kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Šiais metais konkurse dalyvavo 1300 mokinių, tarp kurių ir dviejų Lazdijų rajono mokyklų: Šventežerio mokyklos ir Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos mokiniai. Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos narys Jonas Malinauskas parvežęs mokiniams jų iškovotus medalius bei padėką mokytojai teigė, kad šis konkursas – unikali galimybė ne tik išbandysi save ir pasitikrinti savo žinias, bet ir nemokamai aplankyti tarptautinę parodą ADVENTUR, kurioje savo lankytinas vietas pristato ne tik Lietuvos miestai ir regionai, bet ir užsienio šalys, kurios leidžia iš arčiau susipažinti su jų kultūra ir tradicijomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite