Angle down Atgal

Apdovanoti geriausi Visagino moksleiviai

Visagino savivaldybės 2021 m. geriausiųjų mokinių pagerbimo renginyje ketvirtadienį, rugpjūčio 5-ąją, padėkos raštais, atminimo dovanomis apdovanotos „Atgimimo‘‘ gimnazijos geriausiosios mokinės Olga Vasiljeva (3cg klasė) ir Nadiia Kuzmenko (3cg klasė), jų tėvai ir mokytojai. Visagino kūrybos ir menų akademijos, „Atgimimo“ gimnazijos 1bg klasės mokinė Sofja Starinskaja apdovanota už nuopelnus muzikos srityje.

Visagino savivaldybė dėkoja už mokinių aktyvią veiklą, puikius mokslo pasiekimus, pilietiškumą, norą tobulėti ir siekti geriausių rezultatų, tėvams už rūpestį savo šeima, auklėjant darbščius ir dorus vaikus, už pasitikėjimą mokykla bei savalaikę pagalbą jai, bendradarbiavimo kultūrą su mokytojais ugdant tvirtas vertybines nuostatas, mokytojams už profesionalų darbą skatinant mokinius augti protu ir dvasia, už entuziazmą ir kantrybę dalinantis su jaunais žmonėmis savo išmintimi ir atradimais, besąlygišką tikėjimą savo darbo prasme.

Gimnazijos bendruomenė dėkoja Visagino savivaldybei, miesto merui Erlandui Galaguzui, mero pavaduotojai Aleksandrai Grigienei, Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėjai Astai Sieliūnienei ir vyriausiesiems specialistams už įvertinimą, Visagino kultūros centro šventės organizatoriams, už šventinį renginį, suteikusį daug malonių akimirkų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite