Angle down Atgal

Apdovanoti A lygos pirmojo rato geriausieji

Lietuvos futbolo A lygos geriausius pirmojo rato žaidėju tapo Klaipėdos „Atlanto“ puolėjas Andrejus Paniukovas, o geriausiu treneriu - Vilniaus „Žalgirio“ strategas Valdas Dambrauskas.

„Atlanto“ legionierius iš Rusijos per pirmąjį čempionato ratą įmušė septynis įvarčius ir labiausiai prisidėjo prie uostamiesčio komandos pergalių. Geriausio rato futbolininko rinkimuose jis aplenkė žalgirietį Eliveltą (Elivelto) ir Marijampolės „Sūduvos“ gynėją Andrą Švrljugą (Andro Švrljuga).

V. Dambrausko vadovaujamas „Žalgiris“ pirmajame rate iškovojo šešias pergales iš septynių galimų. Jo vadovaujama ekipa patyrė nesėkmę antrame čempionato ture, kai minimaliu rezultatu nusileido Utenos „Uteniui“, bet po to nepaliko vilčių nei vienam varžovui. Už šio trenerio liko Vladimiras Čeburinas („Sūduva“) ir Konstantinas Sarsanija („Atlantas“).

Labiausiai išsiskyrusiam žaidėjui ir treneriui apdovanojimai bus teikiami po kiekvieno čempionato rato, o sezono pabaigoje - geriausiam čempionato futbolininkui bei strategui.

Geriausią rato žaidėją ir trenerį renka komentatoriai, sporto žurnalistai ir futbolo ekspertai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite