Angle down Atgal

Anykščiuose – humanitarinė siunta iš Kinijos

Šiandien Anykščių rajono savivaldybės administraciją pasiekė praėjusią savaitę iš Kinijos iškeliavusi siunta. Mūsų partneris Pengžou miestas Anykščiams siunčia medicinines apsaugos priemones. Siuntinyje iš Kinijos net 4000 vnt. sertifikuotų medicininių kaukių.

Šalyje prasidėjus koronoviruso protrūkiui su Savivaldybės administracijos atstovais susisiekė Pengžou savivaldybės Užsienio reikalų skyriaus atstovas ir išreiškė susirūpinimą situacija Europoje, taip pat Lietuvoje ir pasiūlė pagalbą.

Savivaldybės vadovai džiaugiasi gauta parama ir dėkoja Anykščių partneriui Pengžou miestui. Anykščių rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras nuspręs, kam bus išdalintos gautos apsaugos priemonės. Pirmenybė bus teikiama medikams, socialiniams darbuotojams, savanoriams, nevyriausybinių organizacijų atstovams.

Kartu su parama Anykščiams, siuntos iškeliavo ir į kitus Europos susigiminiavusius miestus Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vengrijoje. Pengžou humanitarinės siuntos taip pat pasiekė Japoniją bei Pietų Korėją. „Dirbdami kartu ir padėdami vieni kitiems, mes tikrai galime įveikti epidemiją ir žmonėms užtikrinti geresnį rytojų“, – išsiųsdami siuntas sakė Pengžou savivaldybės atstovai.

Ryšiai su Kinijos miestu buvo užmegzti prieš kelis metus. 2018 m. pabaigoje Anykščių ir Pengžou savivaldybės Anykščiuose pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite