Angle down Atgal

Antradienį dėl karantino draudimų nesilaikymo nubausti 111 asmenų

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis informavo, kad per pastarąją parą policija gavo 221 pranešimą dėl karantino draudimų nesilaikymo bei dėl to nubaudė 111 asmenų.

R. Matonio teigimu, dažniausiai žmonės informuoja apie galimą saviizoliacijos bei karantino nesilaikymą.

ELTA primena, kad Vyriausybė nutarė pratęsti karantiną iki balandžio 13 d., t. y. Velykų antrosios dienos. Karantinas šalyje įvestas nuo kovo 16 d.

Karantino laikotarpiu šalies piliečiams draudžiama išvykti iš šalies, uždarytos parduotuvės (išskyrus maisto ir vaistines) bei kavinės. Taip pat draudžiami žmonių susibūrimai, neveikia šalies švietimo, ugdymo įstaigos, gyventojams rekomenduojama dirbti iš namų. Jei būtina išeiti iš namų, rekomenduojama dėvėti kaukes arba respiratorius arba kitas nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Šią savaitę įsigaliojo draudimas asmenims parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose lankytis ir būti didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis. Taip pat reikalaujama laikytis saugaus kontakto, prekybos ir paslaugų vietose lankytis po vieną šeimos narį.

Seimas praėjusią savaitę pritarė siūlymui didinti baudas už privalomojo karantino nesilaikymą. Baudos bus padidintos iki 6 tūkst. eurų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite