Angle down Atgal

Ant vy­ro gal­vos – plau­kų žie­das

Ei­da­mi į kir­pyk­lą, vi­si ži­no­me, ko­kio re­zul­ta­to no­ri­me. Tie­sa, kar­tais šu­kuo­se­na ar kir­pi­mas ga­li nu­ste­bin­ti ir kir­pė­jus, ir ap­lin­ki­nius. Štai, pa­vyz­džiui, Stu Tur­ne­ris už­si­no­rė­jo bū­ti nu­kirp­tas taip, kad jo gal­vą su­ptų žie­das. Tai be­ne keis­čiau­sias su­ma­ny­mas, ko­kį te­ko įgy­ven­din­ti jo bar­be­riui. Bet vy­ras ti­ki­na, kad taip nu­si­kir­po dėl rim­tos prie­žas­ties.
 

Šis vyro kirpimas tikriausiai yra vienas keisčiausių, kokį jums teko matyti. Stu Turneris spalį nusiskuto didžiąją dalį savo plaukų ir paliko tik ploną juostą aplink galvą ir barzdą. Dabar jis atrodo taip, lyg jo galva būtų apjuosta plaukų žiedo.

Per visą karantiną užaugusius plaukus, kuriuos jau netgi pynėsi, ir barzdą jis be gailesčio liepė kirpti savo barberiui. 36-erių vyras teigė nežadėjęs auginti plaukų tiek ilgai, tačiau užsitęsęs karantinas planus kaip reikiant koregavo. „Žadėjau nesikirpti tol, kol grįšime į darbo vietą, maniau, tai truks tik tris mėnesius, bet karantinas užsitęsė iki 12 mėnesių, tad dabar netekau daug plaukų...“ – sako jis.

Kad jau seniai buvo laikas kirptis, ko gero, aišku, tačiau gali kilti klausimas, kodėl jis išdrįso kirptis taip drastiškai. Pasirodo, Stu taip išreiškė palaikymą Jungtinės Karalystės labdaros organizacijai „The Little Princess Trust“, kuri vėžiu sergantiems ir savų plaukų netekusiems vaikams ir paaugliams padovanoja plaukų perukų. Be savo paaukotų plaukų, vyras dar nepagailėjo ir tūkstančio svarų, kuriuos taip pat paskyrė šiai organizacijai.

Na, o naujojo kirpimo jis dar žadėjo kurį laiką nekeisti.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite