Angle down Atgal

Ant sukčių kabliuko užkibo šalčininkietė

Šalčininkų miesto gyventoja apsigavo ir susigundė pasiūlymu internete įsigyti prekių iš nežinomo pardavėjo žemesne nei vidutinė rinkos kaina. Facebook paskyroje susiradusi ją dominantį skelbimą, susirašė su nepažįstamu pardavėju ir į pastarojo nurodytą sąskaitą pervedė 15 eurų sumą. Pardavėjas žadėjo prekes išsiųsti nedelsiant per paštomatą, tačiau to nepadarė, į laiškus neatsakinėjo ir pinigų negrąžino.

Paskutiniu metu padaugėjo gyventojų pranešimų apie įvarius sukčiavimo atvejus. Dar kartą prašome gyventojų atkreipti dėmesį į dažniausiai šiuo metu pasitaikančius pasikėsinimus sukčiauti, o būtent:

Telefoninių sukčių skambučiai teikiant finansinius pasiūlymus, siūlant pirkti, investuoti į akcijas, auksą, kripto valiutą.

Telefoninių sukčių skambučiai prisistatant policijos pareigūnais ir siūlant sumokėti baudą, susitarti.

Pranešimai telefonu apie tariamai laimėtą prizą, pvz. Jūsų numeris tapo laimingas ir ,,Mikrovisata“ Jums dovanoja 1000 eurų. Prašome skambinti tel..

Įvairūs pasiūlymai internete įsigyti prekių iš nežinomų/nepatikimų pardavėjų žemesne nei vidutinė rinkos kaina.

Atsiunčiant internetu suklastotus mokėjimo pavedimus apie atliktą mokėjimą už norimą įsigyti prekę.

Būkite atsargūs, netikėkite jums sakoma informacija, visuomet pasitarkite su jums artimais žmonėmis. Jei įtariate klastą ar nukentėjote – skambinkite 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite