Angle down Atgal

Ant drabužių piešiančios Gabrielės Čeponytės "Honey Denim" komandos klientų sąrašuose – ir Natalija Bunkė, ir Žilvinas Grigaitis

Gėlė džinsinio švarko atlape gali būti tikra arba nupiešta ir kur kas spalvingesnė bei ryškesnė už originalą. Prekinio ženklo „Honey Denim“ įkūrėja Gabrielė Čeponytė džinsinius ir odinius drabužius puošia įspūdingais piešiniais.

Gabrielė pasakoja, kad idėja piešti ant drabužių gimė visai netikėtai – mergina tiesiog panoro atnaujinti senus džinsus. „Visais laikais mano didžiausias pomėgis buvo piešti, todėl nusipirkau dažų už 10 Eur ir apipaišiau savo senus džinsus. Įkėlusi jų nuotrauką į socialinius tinklus, sulaukiau labai didelio susidomėjimo. Tai paskatino mane susimąstyti: juk turime tiek daug drabužių, kurie nusibosta, kuriuos norisi išmesti ir atiduoti. Kodėl jų neprikėlus antram gyvenimui?“ – pasakoja Gabrielė ir priduria iš karto sulaukusi užsakymą.

Mergina pamena, kad ant drabužių piešdavo nuo ryto iki vakaro, o jos prekinis ženklas „Honey Denim“ Lietuvoje tapo vis žinomesnis. Patraukė jis ir televizijos ekranuose mirgančių žvaigždžių dėmesį: „Honey Denim“ papuošė Nataliją Bunkę, Žilviną Grigaitį, Indrę Burlinskaitę, Liepą Norkevičienę, Lavrinovičių bei Valančiūnų šeimas ir t. t.

Paklausta apie klientų skonį, Gabrielė sako, kad lietuviai nėra kuklūs. Priešingai – ryškūs, dėmesį atkreipiantis piešiniai jų nė kiek negąsdina. „Honey Denim“ dažnai prašoma drabužius išmarginti karūnomis, skambiomis frazėmis, super mamas vaizduojančiomis herojėmis. Beje, pati Gabrielė prisipažįsta nesanti drąsi: kartais prisibijo dėvėti drabužius su vienokiais ar kitokiais piešiniais, todėl klientų drąsa ją žavi ir įkvepia.

Apsilankius „Honey Denim“ puslapyje, galima rinktis iš jau sukurtų drabužių arba įgyvendinti savąją viziją. Į Gabrielės rankas dažnai patenka ir klientų numylėti, tačiau negrįžtamai sugadinti džinsiniai arba odiniai drabužiai. „Mes turime kniedžių, lipdukų, kuriais galime paslėpti visus defektus. Taipogi dėmes galime užpaišyti ir niekas nė neįtars, kad jų kažkada buvo. Čia taip pat, kaip su randu: jeigu žmogus ant jo pasidaro tatuiruotę, to rando praktiškai nebesimato“, – sako Gabrielė.

Vieni jų kurtus drabužius nešioja kasdien, kiti renkasi šventėms – gimtadieniams, mergvakariams ir pan. Populiarūs komplektai vestuvių proga, kuriais puošiasi ne tik jaunavedžiai, bet ir, pavyzdžiui, pamergės.

Bene dažniausias klausimas, kurio iš klientų sulaukia Gabrielė, yra apie drabužių priežiūrą. „Mūsų parduodami švarkai pritaikyti akriliniams specialiems dažams, tačiau yra tam tikros priežiūros specifikacijos, kurias žmonėms visuomet perduodu. Saulės spinduliai piešiniui įtakos neturės ir jam nepakenks, bet, tarkime, nuolatinis skalbimas aukštoje temperatūroje gali sugadinti piešinį. Patariu užmerkti drabužį vandenyje ir švelniai išplauti arba nešti cheminiam valymui“, – instrukcijomis dalijasi Gabrielė.

Garantuoti už drabužį, kuris buvo atsiųstas kliento, šiek tiek sudėtingiau – medžiaga gali būti itin specifinė arba gerokai susidėvėjusi. „Tačiau mes esame labai lankstūs ir jeigu piešiniui kas nors nutiktų, tikrai pataisysime“, – sako „Honey Denim“ įkūrėja.

+370 670 14867, honeydenimofficial@gmail.com
Feisbuke https://www.facebook.com/HoneyDenim/

@womensgarage , E.W.A shop

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite