Angle down Atgal

Annos Moiseyuk fotografijos paroda „Choreografija. Kūnas“

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) balandžio 29 d. 15 val. atidaroma Annos Moiseyuk fotografijos paroda „Choreografija. Kūnas“. Tai - pirmoji autorinė Annos paroda Klaipėdoje. Kaip juokauja pati autorė: ši paroda – pirmasis įskiepis, pirmasis prisistatymas klaipėdiečiams.

Anna Moiseyuk (1989 05 30) gimė Oršo mieste, Baltarusijoje, kūrybiškai aktyvių architektų šeimoje. Meniška mergaitės prigimtis ėmė skleistis jau ankstyvoje vaikystėje, Ana nuolat piešė, tapė, lankė įvairias dailės mokyklas, meno centrus, kūrybines dirbtuves. Pastaruosius dvylika metų mergina gyvena Baltarusijos sostinėje Minske. Čia baigė Baltarusijos nacionalinę dailės akademiją (tapybos fakultetą). Šiuo metu Anna studijuoja šiuolaikinius menus Europos humanitariniame universitete, Vilniuje.

Kurį laiką Anna dirbo restauratore, o pastaruoju metu savo kūrybinę energiją kryptingai koncentruoja į tapybą ir fotografiją.

Anna yra surengusi ne vieną autorinę parodą, nuolat dalyvauja įvairiose grupinėse parodose ir projektuose, yra daugelio meno publikacijų autorė.

Choreografijos fotografijai Anna Moiseyuk pašventė dešimt metų. Turėdama unikalią galimybę stebėti pasaulinio lygio šokio meistrus repeticijų ir pasirodymų metu, Anna per fotografiją perteikė išraiškingą neverbalinę kūno kalbą, per judesio plastiką – daugiaprasmį emocinį turinį.

Parodoje eksponuojami fotografijos darbai – tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Parodai reikėjo atrinkti nuotraukas iš aštuoniasdešimt jau atspaustų didelio formato nuotraukų – visko parodyti neleidžia kamerinė galerijos erdvė.

Paroda veiks iki gegužės 17 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite