Angle down Atgal

Angelė Andrikonienė – 12-oji Ukmergės rajono Garbės pilietė

Ukmergės miesto 689-ąjį gimtadienį vainikavo ypatinga ceremonija – iškilmingas Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu inauguruota naujoji Ukmergės rajono Garbės pilietė – Angelė Andrikonienė, ilgametė Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė.
 

Gegužės 27 dienos posėdyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Varžgalys, Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, Tarybos nariai, Garbės piliečiai, ukmergiškiai ir miesto svečiai.

Trumpame ir tik vieną klausimą darbotvarkėje turėjusiame posėdyje daugybę kartų skambėjo Angelės vardas ir gražūs žodžiai apie ją bei jos veiklą, griaudėjo plojimai, buvo braukiamos džiaugsmo ir dėkingumo ašaros.

„Drąsi, ryžtinga, iškili ir išskirtinė asmenybė, valinga, atkakli, nuosekli ir kūrybiška lyderė, kieta derybininkė, reikli, atsakinga ir vienyti mokanti darbdavė, puiki draugė ir jautri, romantiška, lyriška moteris", - pristatydamos naująją Ukmergės rajono Garbės pilietę vardijo UAB „Ukmergės duona“ direktorė Eurika Maselskienė ir Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė.

12-ąja Ukmergės rajono garbės piliete A. Andrikonienė paskelbta už socialiai atsakingo verslo vystymą, profesinį ir visuomeninį aktyvumą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir Ukmergės krašto vardo garsinimą, šių metų balandžio 28 dienos Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdžio sprendimu. Jos kandidatūrą šiai nominacijai pateikė UAB „Ukmergės duona“ kolektyvas.

Garbės piliečio regalijas A. Andrikonienei įteikė Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas.Pasirašiusi Garbės piliečių knygoje, A. Andrikonienė padėkojo už dėmesį jos darbams ir pasiekimams.

„Šiandien šiuo tokiu aukštu apdovanojimu aš noriu dalintis su visais mano gyvenimo Mokytojais iš didžiosios raidės. Nes be jų nebūtų ir manęs, kaip asmenybės, kaip vadovės, kaip žmogaus.Dabar jau galiu drąsiai sakyti: „Ukmergė - mano tikrasis gyvenimas, mano miestas. Čia gimė ir užaugo mano dukra, čia auga mano anūkai, čia mano darbas, kolegos, komanda, čia žmonės, kuriems esu už visa tai dėkinga“, - kalbėjo A. Andrikonienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite