Angle down Atgal

Anapilin išėjusiems iškiliems druskininkiečiams – atminimo ugnelės

Jau tapo gražia tradicija – prieš visų Šventųjų ir Vėlinių dienas pagerbti ryškius pėdsakus Druskininkų istorijoje palikusių ir Anapilin išėjusių žmonių atminimą.

Šiandien Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius su grupe Druskininkų tarybos narių ir savivaldybės bei jos įstaigų atstovais aplankė garsių menininkų, gydytojų, pedagogų, kultūros veikėjų, partizanų amžinojo poilsio vietas įvairiose Druskininkų kapinėse.

Pirmiausia buvo uždegtos žvakutės ant iškiliausio druskininkiečio – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio šeimos kapo senosios miesto kapinėse. Prie garsaus kompozitoriaus ir dailininko kapo buvo padėta baltų chrizantemų puokštė.

Paskui žvakučių ugnelėmis nušvito garsių gydytojų, partizanų, kultūros ir meno veikėjų bei iškilių pedagogų kapai Ratnyčios, naujosiose kapinėse.

„Rytoj mes visi keliausime aplankyti savo draugų ir artimųjų kapų, o šiandien prisimename tuos žmonės, be kurių darbų ir kūrybos mūsų Druskininkai nebūtų tokie unikalūs ir garsūs“, -- sakė mero pavaduotojas L. Urmanavičius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite