Angle down Atgal

Amerikietis suklastojo savo pagrobimą, kad išvengtų darbo

Vienoje JAV gamykloje dirbantis 19-metis suklastojo savo pagrobimą, kad išvengtų darbo, pranešė šalies žiniasklaida. Brandonas Soulesas buvo suimtas vasario 17-ąją, jam pateikti kaltinimai dėl apgaulingo pareigūnų iškvietimo.

Gamyklos darbuotojas iš Kulidžo miesto Arizonoje sukūrė išgalvotą istoriją, nes norėjo išvengti darbo. Tačiau detektyvams pradėjus tirti galimą pagrobimo versiją paaiškėjo, kad jokio užpuolimo vaikinas nepatyrė. Brandonas tyrėjams prisipažino, kad pagrobimą jis išgalvojo tam, kad nereikėtų eiti į darbą.

Kaip viskas įvyko?

Vasario 10 dieną pakelėje gulintį Soulesą atrado pro šalį važiavę žmonės. Vaikinas gulėjo surištomis rankomis ir užkimšta burna. Kai jį „išgelbėjo“ vietos policija, Brandonas papasakojo, kad du vyrai jį surišo ir sumušė iki sąmonės netekimo. Vaikinas tyrėjams taip pat sakė, kad vyrai jį vežė automobiliu ir išmetė pakelėje, kur Kulidžo policija jį ir atrado. Amerikiečio teigimu, jis galėjo būti pagrobtas, nes jo tėvas yra nuslėpęs pinigų.

Kaip išaiškėjo tiesa?

Išplatintame pranešime policija teigia, kad Brandono pagrobimas buvo išgalvotas. Tokią išvadą tyrėjai padarė išnagrinėję bylos duomenis ir apklausę jaunuolį, kuris galiausiai prisipažino melavęs, skelbia „LADbible“. 

Kulidžo detektyvams nepavyko rasti jokių tariamo pagrobimo ar užpuolimo įrodymų. Jie bandė peržiūrėti vaizdo kamerų įrašus, tačiau nerado ir jokių smurto protrūkio ženklų.

Kas jam gresia?

Brandono planas išvengti darbo gamykloje baigėsi jo pasodinimu už grotų, ir artimiausiu metu vaikinui tikrai nereikės dirbti – jam pateikti kaltinimai dėl melagingo pareigūnų iškvietimo.

„Jis mums papasakojo, kad pirmiausia užkimšo sau burną skarele, o po to nusisegė savo diržą ir juo susirišo rankas. Tada jis atsigulė ant žemės pakelėje ir laukė, kol jį kas nors pamatys“, – ABC žinioms sakė policijos atstovas.

Soulesas vėliau buvo atleistas ir iš darbo.

Kiti panašūs atvejai 

Nors tokie išgalvoti pagrobimai skamba keistai, ir anksčiau yra pasitaikę panašių įvykių.

Neseniai žiniasklaidoje buvo skelbta, kad vietos gaujos privertė kinų studentus Australijoje suklastoti savo pačių pagrobimus. Mažiausiai aštuoni Naujojo Pietų Velso valstijoje studijavę kinai buvo apgauti sukčių, o jų artimieji gaujoms išmokėjo milžiniškas milijonines „išpirkas“.

Sukčiai paskambindavo iš Kinijos kilusiems studentams iš telefono numerių, atitinkančių naudojamus Kinijos vyriausybės pareigūnų, ir pranešdavo, kad studentai yra kalti dėl kokių nors nusikaltimų, įvykusių jų gimtojoje šalyje. Tuomet jie būdavo priverčiami pervesti sukčiams pinigų arba suklastoti savo pagrobimus.

Studentams buvo liepiama susirišti rankas ir nusifotografuoti, o nuotraukos būdavo siunčiamos jų artimiesiems, verčiant juos sumokėti išpirkas už giminaičio išlaisvinimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite