Angle down Atgal

Alytuje – 89 nauji COVID-19 infekcijos atvejai

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė pasidalijo informacija apie sergamumą Alytaus mieste. 

Mero pavaduotoja taip pat akcentavo, kad jei susirgimų skaičius ir toliau stipriai augs, greitai ligoninėje vietų gali nepakakti.

„Šiandien sergančiųjų Alytaus mieste – 832. Per pastarąsias dvi dienas patvirtinta beveik 150 naujų susirgimo atvejų Alytaus mieste. Akivaizdu, kad situacija Alytuje blogėja smarkiai. Vienas neraminantis skaičius – ligoninėje Covid pacientų jau 54 + 2 Covid RITS. Primenu, kad iš viso šiuo metu yra paruoša 70 lovų. Jeigu ir toliau ligonių skaičius didės tokiais tempais, labai greitai nebepakaks esamų Covid lovų ligoninėje.

Ką tai realiai reiškia, turbūt visi supranta. Kyla grėsmė, kad mūsų ligoninė nepajėgs teikti kitų paslaugų, jau nekalbant apie medicinos personalo užsikrėtimus, pajėgumus, psichologinę būseną.

Spauda ir socialiniai tinklai ūžia, kaip „tinkamai“ laikomės karantino...Kaip elgiamės, taip ir turime. Per pirmąją bangą Covid buvo kažkas baisaus, nežinomo, bijojom ir nosį iš namų iškišti, ir bangą suvaldėme visų susitelkimo ir valios pastangomis. O dabar? Pilnos ligoninės pacientų, kiekvienoje giminėje po keletą susirgusių (ir/ar jau pasveikusių), bet vis dar daugybė skeptikų, netikinčių ar ignoruojančių situacijos rimtumą.

Rytoj su visomis institucijomis (nacionalinėmis irgi) spręsime, kokių papildomų/griežtesnių priemonių galima imtis, nes, žinokite, situacija labai rimta ir kasdien blogėjanti.

Likite namuose, neikite į tuos prekybos centrus!“ – skelbiama J. Šukevičienės įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite