Angle down Atgal

Alytiškių lankininkų medaliai Utenos taurėje

Šį savaitgalį Utenoje vyko vienos didžiausių šio sezono Lietuvos lankinkų varžybų – Utenos taurė. Varžybose dalyvavo 91 lankininkas iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Rusijos. Žinoma kaip ir kiekvienais metais tarp dalyvių buvo ir alytiškiai „Žaliojo lanko“ atstovai – iš viso 11 lankininkų.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi jaunosioms ASRC-„Žaliasis lankas“ atstovėms Rugilei Tamulynaitei ir Viktorijai Seiliūtei. Jau po kvalifikacijos Rugilė buvo pirmojoje vietoje, o Viktorija antrojoje. Šias vietas jos išlaikė ir atkrintamosiose varžybose įveikdamos visas varžoves ir patekdamos į kovą dėl aukso, kur joms teko kovoti vienai su kita. Po penkių serijų rezultatas buvo lygus 5:5, tad išaiškinti nugalėtojai prireikė papildomo šūvio. Lygiai tokioje pačioje situacijoje šios abi lankininkės jau buvo atsidūrusios Alytaus taurėje prieš mėnesį. Tiek ir Alytaus taurėje, tiek ir šįkart papildomą šūvį taikliau šovė Rugilė ir iškovojo aukso medalį. Viktorijai atiteko antroji vieta.

Puikiai pasirodė ir druskininkietis „Žaliojo lanko“ atstovas Stasys Svetlauskas, šaudantis ilgųjų lankų grupėje. Po kvalifikacijos Stasys buvo pirmojoje vietoje ir sėkmingai skynėsi kelią iki finalo, kuriame jam teko susitikti su stipriu sportininku iš Rusijos Andrejumi Sudilovskiu. Kova vyko iki paskutiniosios penktosios serijos, joje deja šįkart taiklesnis buvo svečias iš Rusijos. Stasys užėmė antrąją vietą ir pasidabino sidabro medaliu.

Nuo jaunųjų sportininkių neatsilikti stengėsi ir jų trenerė Inga Timinskienė, šaudanti olimpinių lankų moterų grupėje. Ne taip sėkmingai pradėjusi kvalifikaciją Inga sėkmingai skynėsi kelią atkrintamosiose varžybose ir, nors suklupusi pusfinalyje prieš kvalifikacijos lyderę estę Laurą Nurmsalu, finale iškovojo bronzos medalį ir trečiąją vietą.

Šios varžybos buvo dalis pasiruošimo jau kitą mėnesį vyksiančiam Lietuvos čempionatui ir, žinoma, vasarą artėjančiam Europos čempionatui bei olimpiniam atrankos turnyrui, į kuriuos pretenduoja net kelios alytiškės lankininkės.

VšĮ „Žaliasis lankas“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite