Angle down Atgal

Alytaus policijos patruliai tik per plauką išvengė susidūrimo su "Toyota"

Alytaus policijos patruliai tik per plauką išvengė susidūrimo su "Toyota", o krovininio automobilio "Volvo" vairuotojui susidūrimo išvengti nepavyko.

Šiandien, apie 11 val., Alytuje, Ulonų g., susidūrė "Toyota Avensis" ir krovininis "Volvo" automobiliai. Eismo įvykis įvyko dėl 32-ejų metų lengvojo automobilio vairuotojo kaltės. prieš atsitrenkdamas į vilkiką, "Toyota" automobilis vos nekliudė tarnybinio policijos automobilio. Alytaus apskr. VPK patruliui vairuojančiam tarnybinį automobilį tik per plauką pavyko išvengti susidūrimo. Tačiau "Toyota" išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša trenkėsi į atvažiuojanti krovininį vilkiką.

Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės, nukentėjo "Toyota Avensis" 32-ejų metų vairuotojas. Iš automobilio jį išlaisvino ugniagesiai. Vairuotojas perduotas medikams. Pirminiais duomenimis, vyrui nustatyti dauginiai pilvo organų sužalojimai. "Volvo" vairuotojas nenukentėjo. Ar lengvojo automobilio vairuotojas įvykio metu buvo blaivus nustatys medikai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite