Angle down Atgal

Alytaus moksleiviai siuntė piešinius ir laimėjo prizus

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos lapkričio  3-20  dienomis organizavo piešinių konkursą „Aš saugus kelyje“, finansuojamą Alytaus rajono savivaldybės.

Konkursas buvo skirtas Alytaus rajono mokyklų 1-4 klasių moksleiviams, siekiant atkreipti jaunųjų eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, paskatinti vaikų kūrybiškumą, formuoti saugų ir atsakingą elgesį gatvėse ir keliuose, puoselėti žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, pagarbą žmogui, atsakomybę už savo elgesį.

Konkurse dalyvavo 190 moksleivių spalvingų darbų iš 7 Alytaus rajono mokyklų (Miroslavo gimnazijos, Pivašiūnų gimnazijos, Simno gimnazijos, Butrimonių gimnazijos, Daugų V. Mirono gimnazijos, Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazijos, Daugų V. Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyriaus). Konkurso darbai buvo suskirstyti į dvi grupes: 1-2 klasių ir 3-4 klasių. Išrinkti 6 prizinių darbų autoriai, kiekvienoje grupėje po 3 moksleivių darbus. Taip pat specialiuosius prizus už originalumą laimėjo 6 konkursui pateikti darbai.

Konkurso partneriai, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, visiems konkurse dalyvavusiems 1-4 klasių moksleiviams įsteigė po dovanėlę - saugaus eismo priemonę - šviesą atspindintį elementą - atšvaitą, o Alytaus AVPK visus dalyvavusius ir pateikusius darbus pradžiugins įteikdami po spalvingą knygelę. Kaip smagu, kad Alytaus rajono moksleiviai tokie aktyvūs ir supranta saugaus eismo svarbą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite