Angle down Atgal

Alytaus meras N. Cesiulis: „Nutikus nelaimei Lietuvoje susirinkčiau žmoną, vaikus, piniginę ir bėgčiau kuo toliau. Netikėčiau tuo, ką valdžia sako“

„Nutikus nelaimei Lietuvoje, susirinkčiau žmoną, vaikus, piniginę, ir bėgčiau kuo toliau. Netikėčiau tuo, ką valdžia sako“, – šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“, skirtoje gaisrui Alytuje aptarti, rėš miesto meras Nerijus Cesiulis.

Gaisras padangų perdirbimo įmonėje Alytuje visuomenėje sukėlė pasipiktinimų audrą. Valdžia nekompetentinga ir nepasiruošusi, žmonės palikti likimo valiai, jiems galimai net meluojama apie pavojų sveikatai. Tokie ir panašūs klausimai, lydimi krintančių gyvūnų nuotraukomis bei gaisro vaizdais, visas pastarąsias savaites buvo užtvindę žiniasklaidą. Šį ketvirtadienio vakarą laidoje – iš pirmų lūpų apie tai, kodėl Alytaus tragedija yra visos Lietuvos nelaimė ir ar Lietuva pasiruošusi suvaldyti didesnę katastrofą. Kas, jei kažkas nutiktų pavyzdžiui, Astravo atominėje elektrinėje ar didžiosiose chemijos gamyklose?

„Gaisras parodė, kad valdžiai nusispjauti ant regioninių miestų, nes kas tas Alytus, ne Gedimino prospektas, ne Seimas ir Vyriausybė dega”, – teigs žurnalistė Vilma Danauskienė, Alytaus gaisravietėje buvusi nuo pirmų dienų. Apie tai, kad valdininkai nepasiruošę didesnio masto nelaimėms, o ugniagesiai, ypač mažesniuose miestuose, prastai aprūpinti, įsitikinęs ir Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos vadovas Saulius Džiautas.

Tuo metu laidoje dalyvavęs Alytaus miesto administracijos direktorius teigs, kad gaisro užgesinti greičiau nebuvo įmanoma, o gesinimo darbai parodė, kad savivaldybė moka ir gali padėti ekstrinių nelaimių atveju.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite