Angle down Atgal

Alytaus meras: „Kažkas įsilaužė į mano feisbuko puslapį“

Alytaus meras Nerijus Cesiulis pastarosiomis savaitėmis ko gero populiariausias žmogus Lietuvoje. Alytiškiai juo didžiuojasi, valdininkai prisibijo, o dabar kažkam parūpo pašniukštinėti mero socialinę erdvę. N. Cesiulis viešai paskelbė, jog jaučiasi kaip apvogtas.

"Mano mieste didžiulė nelaimė, o kažkas dar išsitraukia kirvį.

Vakar ir užvakar kažkas įsilaužė į mano feisbuko puslapį. Prisijungimas iš Vilniaus. Nežinau, ko ieškojo, ar rado, ko norėjo. Bet jausmelis tarsi būčiau apvogtas vidury baltos dienos.

Paskui tas iškarpytas įrašas. Taip. Tai buvo emocijos. Buvo pyktis. Dėl neteisybės, abejingumo, melo. Todėl, kad buvo nesąmonė po nesąmonės.

Taip pat buvo spaudimas iš verslo, jie norėjo toliau dirbti, spaudimas iš darbuotojų, kurie tikrai neturėjo ten dirbti, iš mokyklų, iš darželių, tėvų, žurnalistų, politikų, didelių ir mažų viršininkų. Kaltino gaisrininkus, kad ne taip gesina, kaltino mane, kad apskritai dega.

Mažai miego, nuovargis, įtampa. Jaudinausi dėl visų ir dėl kiekvieno atskirai. Tikrai.

Meras esu viso labo 6 mėnesius. Pratrūkau. Ne oficialioje aplinkoje pratrūkau, o tarp savų.

Pats keliu sau klausimą, kas ir kodėl. Tai nebuvo vienas pokalbis. Tame įraše buvo keli pokalbiai viename. Priešų niekada neturėjau. Turėjau daug gerų draugų. Ir tai man bus pamoka.

Aš tik žmogus. Atsiprašau.
Rupūs miltai", - rašo Nerijus Cesiulis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite