Angle down Atgal

Algimanto Mackaus gimnazijos bei Stoniškių pagrindinės mokyklos mokiniai – edukacinėje išvykoje Kaune

Ankstyvą lapkričio 12-os rytą gausus Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos bei Stoniškių pagrindinės mokyklos mokinių būrys išvyko į Kauną.

Pirmoji ekskursijos „stotelė“ buvo Kauno miesto kultūros centras „Girstutis“. Anglų kalbos mokytojos Ona Mikašauskienė, Gitana Degutienė bei Sigutė Pranckevičienė sukvietė mokinius pasigrožėti „TNT Britain“ atvežtu spektakliu „Tomo Sojerio nuotykiai“ („The Adventures of Tom Sawyer“), sukurtu pagal Marko Twaino romaną. Spektaklyje vaidino profesionalūs aktoriai iš Didžiosios Britanijos.

Šis teatras skiria daug dėmesio literatūrai ir švietimui, todėl mokytojai susidomėjo jų spektakliais, kurie ne vien ugdo anglų kalbos žinias, bet ir plečia jaunojo žmogaus pasaulėžiūrą.

Antroji ekskursijos „stotelė“ buvo Kauno tvirtovės VII fortas. Atvykę mokiniai išklausė sutrumpintą forto istoriją, o vėliau buvo suskirstyti į tris grupeles ir palydėti į edukacinius užsiėmimus. Mažiausieji susipažino su matematikos gudrybėmis: išbandė savo loginio mąstymo galias bei atliko įvairias kūrybines užduotis. Vyriausieji, padedami programos vedėjų, stebėjo ir patys atliko įvairiausius fizikos eksperimentus bei įgijo teorinių pagrindų. Vidurinieji buvo aprūpinti tikriems mokslininkams reikalinga apranga bei supažindinti su pagrindinėmis darbo laboratorijoje taisyklėmis. Jaunieji „mokslininkai“ stebėjo įvairiausius eksperimentus, įgijo naujų žinių.

Anglų kalbos mokytojos Ona Mikašauskienė ir Gitana Degutienė,

Mokytojo padėjėja Renata Drukteinytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite