Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Akmenės rajone žiaurią egzekuciją senolei surengė pažįstama aštuoniolikmetė su nepilnamečiu bendru

Policijos departamento duomenimis, savaitgalį Akmenės rajone 79 metų senolei į namus įsibrovusi jaunuolių pora surengė tikrą egzekuciją. Nurodoma, kad gruodžio 7 dieną, apie 6 valandą ryte, Akmenės rajone, Paeglesių kaime į moters (gimusios 1940 metais) namą, išlaužus duris, įsibrovė nepažįstamas vyriškis ir mergina (gimusi 2001 metais).

Užpuolikai sumušė ir sužalojo šeimininkę bei, grasindami sudeginti namus, pareikalavo pinigų ir vertingų daiktų, tačiau jų negavę, pabėgo. Moteris dėl galvos sumušimo ir sužalojimo, suteikus medikų pagalbą ligoninėje, išleista gydytis ambulatoriškai. Mergina uždaryta į areštinę.

Po savaitgalio paaiškėjo daugiau kraupaus nusikaltimo detalių.

Nukentėjusioji gyvena viena trobelėje minėto kaimo pakrašty netoli Ventos upės. Anksčiau ji gyveno vienkiemyje, o į dabartinius namus atsikraustė.

Lemtingą šeštadienį išlaužę duris į jos namus įsiveržė nepažįstamas vaikinas ir mergina. Pastarąją moteris kiek pažinojo, nes yra kadaise bendravusi su jos motina.

Jauni plėšikai senolei surengė žiaurią egzekuciją: talžė ją pagaliais, strypais, laužė ir peiliu perdūrė ranką. Ant aštuntą dešimtį bebaigiančios nukentėjusiosios buvo užversta dujinė viryklė, dujų balionas, jais garbaus amžiaus auka dar buvo ir daužoma.

Namo šeimininkė buvo gasdinama, kad bus sudeginta, padegta ir jos troba, jei tuojau pat neatiduosianti pinigų, vertingų daiktų ar cigarečių. Kai tik mėgindavo šauktis pagalbos, iš plėšikų sulaukdavo vis daugiau smūgių.

Beveik aštuoniasdešimties sulaukusi senolė gyveno nepasiturimai. Vienintelės jos pajamos buvo senatvės pensija, tačiau moteris jos dar nebuvo gavusi, tad žiaurią egzekuciją surengusiems jaunuoliams, iš kurių vieną – aštuoniolikmetę merginą – pažinojo, auka neturėjo ko atiduoti.

Nebeištvėrusi kančių moteris nebepajėgė šauktis pagalbos, ėmė žviegti. Galop nieko nepešę plėšikai išsinešdino lauk.

Tą pačią dieną kraujuose gulinčią senutę rado to paties Paeglesių kaimo gyventojas, kartas nuo karto užsukdavęs jai padėti, nudirbdavęs kokius nors ūkio darbus. Tuomet į nukentėjusiosios namus nedelsiant buvo iškviesti medikai ir policija.

Nusikaltimą tiriantiems pareigūnams pavyko sučiupti abu įtariamuosius. Tiesa, neiškart. Aštuoniolikmetė senolę pažinojusi mergina į teisėsaugininkų rankas papuolė ne taip jau toli nusikaltimo vietos. O jos nepilnamečiui bendrininkui pavyko pasprukti. Vėliau policijos pareigūnai jį sulaikė jau Kaune.

Dėl plėšimo pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą.

comment Skaitytojų komentarai (6)

Taip pat skaitykite