Angle down Atgal

Akcija „Žiemos smagumynai" lopšelyje-darželyje „Pasaka“

Vasario 2 dieną Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir L/d „Pasaka“ inicijuota akcija „Žiemos smagumynai“.

Vaikai kartu su judesio korekcijos mokytoja Inga ir visuomenės sveikatos specialistė Jurgita atliko nuotolinę mankštą. Vaikai savo grupėse sportavo stebėdami jiems rodomus pratimus pagal linksmas daineles naudojant išmaniąsias technologijas: televizorių, multimediją. Į mankštą taip pat prisijungė ir vaikai, kurie šiuo metu ugdosi namuose. Po mankštos vaikai lauke pramogavo laikydamiesi COVID – 19 situacijai keliamų saugumo reikalavimų.

Vaikų lauke laukė smagios užduotys: „Žiemos tyrinėtojai“ skatino vaikus darželio teritorijoje ieškoti užduotyje nurodytų objektų. „Taiklioji rankelė“ kvietė vaikus išmėginti savo rankos taiklumą mėtant sniego gniūžtes į taikinius. „Rogučių estafetėje “ vaikai galėjo išbandyti netradicines rogutes. „Sniego bokšto statybininkai. Estafetė“ pakvietė vaikus padirbėti komandose. „Brangakmenių ieškotojai“ – atlikdami brangakmenių užduotį, sniege vaikai ieškojo spalvotų ledo kubelių. „Statybininkai. Pasakos pilis, tvirtovė“ siūlė vaikams pastatyti kuo didesnę pilį ir joje iškelti savo grupės vėliavą. „Dailininkai – menininkai. Mano grupės simbolis/ užrašas“ priminė vaikams ir pedagogams, kaip smagu piešti ne tik ant popieriaus lapo. Ugdytiniai ir pedagogai nepabūgo žiemiško oro ir lauke smagiai leido laiką.

Renginį organizavo: visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jurgita Daunienė, judesio korekcijos mokytoja metodininkė Inga Šimkutė – Karalevičienė, ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Lina Lesniauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Jasulaitytė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite