Angle down Atgal

Akcija „Laimingi vaikai“

Kai matai besišypsantį vaiką, nejučia pradedi šypsotis... Juk visi mes kažkada buvome vaikai ir prisimename, ko vaikystėje labiausiai troškome – būti laimingi. Ir dabar siekiame vaikams laimingos ateities, nes jie toliau kurs šalies ateitį. Mūsų tikslas, kad kiekviena diena jiems atneštų nors mažytį džiaugsmą.

Marijampolės vaikų darželyje „Linelis“ tapo tradicija organizuoti akciją „Laimingi vaikai“. Jau daugelį metų sėkmingai bendradarbiaujame su Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos mokiniais ir mokytojais. Mūsų darželio vaikų laukė siurprizas – ir šiemet mus aplankė šios mokyklos mokiniai su dainomis, žaidimais ir estafetėmis.

Akcijos rytas prasidėjo grupių žaismingu prisistatymu. Linksmybių, užduotėlių, staigmenų ir dovanų čia tikrai netrūko. Džiugina, kad į akciją aktyviai įsijungė visa darželio bendruomenė. Emocijų gausa atsispindėjo ir vaikų, ir suaugusiųjų veiduose.

Renginį vainikavo spalvingi balionai, pačių vaikų gaminti linksmi veidukai ir filmas „Kaip asiliukas laimės ieškojo“. Po viso klegesio vaikus nuramino mokytojos dainuojama lopšinė, tarsi apgaubusi, apsaugojusi nuo aplinkinio pasaulio ir sukūrusi šilumą, jaukumą namų, kuriuose vaikas yra labai mylimas ir laukiamas.

Ši akcija padovanojo vaikams daug smagių akimirkų, gerų emocijų, juoko ir džiaugsmo.

Daiva RUTKAUSKIENĖ

Darželio „Linelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite