Angle down Atgal

Airijoje vagiliavęs ir atsitiktinai policininko į veidą šūviu sužalotas lietuvis nekalės

Prieš kelis metus Airijoje vagiliavęs ir sulaikymo metu atsitiktinai policininko į veidą šūviu sužalotas lietuvis nekalės.

Portalas independent.ie praneša, kad 40 metų amžiaus Tomas Mikalajūnas policijos pareigūno buvo sužalotas 2016-ųjų birželio 28 dieną.

Tądien policijos pareigūnai jį ir dar vieną lietuvį Aurimą Petrašką bandė sulaikyti šiems naktį važiuojant automobiliu nuo Vakarinio Niukastlio. Pranešama, kad lietuviai buvo įtariami dalyvavę iš tautiečių sudarytos gaujos, kuri vykdė vagystes, veikloje.

Portalo teigimu, po prasidėjusių gaudynių, kurių metu automobiliai kaimo keliais važiavo didesniu nei 120 km/h greičiu, pareigūnams lietuvius pavyko sustabdyti.

Vienam iš pareigūnų išlipant iš tarnybinio automobilio, iššovė jo ginklas, o kulka T. Mikalajūnui sužeidė dešinę veido pusę.

Pirmadienį vykusiame Limeriko teismo posėdyje, bylą nagrinėjęs teisėjas pasisakė, kad T. Mikalajūnas dėl patirtų sužalojimų kelis mėnesius buvo gydomas ligoninėje ir patyrė „gyvenimą keičiančias“ pasekmes.

Pranešama, kad savo kaltę jis pripažįsta, taip pat, teisėjo teigimu, gaujoje T. Mikalajūnas buvo tik vykdytojas, o ne nusikaltimų planuotojas.

Teismo sprendimu T. Mikalajūnui buvo skirta penkerių su puse metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.

Kartu su juo sulaikytas A. Petraška 2017-aisiais buvo nuteistas kalėti septynerius metus.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite