Angle down Atgal

Airijoje mirė galimai naminiu alkoholiu apsinuodijusi lietuvių pora

Airijos policija pranešė, kad savo namuose rasta mirusi lietuvių pora galėjo apsinuodyti naminiu alkoholiu, skelbia „Irish Times“.

Rolando J. ir Ritos M. kūnai buvo aptikti skirtinguose kambariuose jų namuose Kloverhile, netoli sienos su Šiaurės Airija, kai su pora nepavykus susisiekti į namus atvyko giminaitis.

Mirusiojo brolis portalui Independent.ie sakė, kad Rolandas į Airiją atvyko prieš beveik septynerius metus, norėdamas susikurti sau geresnį gyvenimą.

Lietuvių pora į šalį atvyko nemokėdama anglų kalbos ir įsidarbino vietiniame kiaušinių pakavimo fabrike. Pora, perkopusi 40-metį, neturėjo bendrų vaikų, tačiau Rita buvo dviejų jau suaugusių vaikų iš ankstesnės santuokos mama.

Mirusiojo brolis Darius žiniasklaidai pasakojo, kad Rolandas buvo darbštus žmogus.

„Rolandas atvyko į Airiją su Rita maždaug prieš šešerius ar septynerius metus. Jie susipažino keliais metais anksčiau Lietuvoje, – sakė jis. – Jie nemokėjo angliškai, todėl bandė išmokti kalbos, susitaupyti pinigų ir čia susikurti sau geresnį gyvenimą. Jie manė, kad Airijoje geriau gyventi nei Lietuvoje.“

Vyras toliau pasakojo, kad artimiesiems kilo įtarimas, kai su pora nepavyko kelias dienas susisiekti.

„Iš pradžių mes atvykome iki jų namų, nes kelias dienas jų nematėme, bet nieko neradome. Vėliau mano pusbrolis ten nuvyko ir apžiūrėjo langus. Jis pamatė, kad kažkas guli ant grindų, pamatė jų kojas“, – žiniasklaidai sakė mirusio lietuvio brolis.

Policija šiuo metu tiria mirties priežastį ir pasitelks toksikologinius tyrimus, kurie parodys, ar pora galėjo apsinuodyti. Manoma, kad lietuviai prieš mirtį namuose vartojo alkoholį.

Lietuvių kaimynai sakė, kad jie buvo ramūs ir draugiški žmonės. „Jie čia gyveno apie septynerius metus, ir buvo santūrūs. Jie pamojuodavo mums eidami prie automobilio. Jiedu neturėjo vaikų ir daug dirbo“, – žurnalistams sakė netoliese gyvenanti Margaret Boylan.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite