Angle down Atgal

Agnės Šataitės katės Zoika ir Micė išdresiravo visą jos šeimą

Auksinių scenos kryžiaus apdovanojimų laureatė, ne kartą pripažinta geriausia jaunosios kartos aktore, pažįstama iš kino, teatro ir televizijos Agnė Šataitė apie gyvūnus tikrai turi ką papasakoti. Sostinėje kartu su vyru kompozitoriumi Giedriumi Puskunigiu ir dukryte Gabriele gyvenanti moteris namuose augina net dvi kates. Abi katės Agnės namuose atsirado maždaug prieš septynerius metus.

Tiek Micė, tiek Zoika paimtos tiesiog nuo gatvėje stovinčių šiukšlių konteinerių. „Prie vieno ofiso, į kurį važiuojam rengtis, grimuotis ir po to į filmavimo aikštelę, buvo aptikta Micė. Ten tokios didelės kačių vados, visus mažiukus išsigraibstė, išsinešiojo visi. Liko viena tokia.

Man taip pagailo… Įsikibus tais delniukais į asfaltą: miau, miau, miau. Nieko negalėjau, skambinu vyrui, sakau: Hiustone, turim problemą“, – LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakos aktorė.  

Zoika ir Micė visiškai skirtingos katės. Jei Micė rami ir protinga, tai Zoika labai išdykus. „Zoika bajerius daro – tapetus drasko, baldus drasko. Neaišku, kodėl susišviečia jai, kad nepatinka ant kėdės padėtas kažkoks drabužis, tai būtinai ji „apsysios“.

Kaip Zoika su Mice išdresavo Agnės Šataitės šeimą, kaip šunį išmokyti komandą  „gult“ ir kaip pasirūpinti augintinių dantimis šį šeštadienio vakarą 17.55 val. papasakos LNK laida „Gyvūnų pasaulis“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite