Angle down Atgal

Agnė Zuokienė apsipylė ašaromis: „Kodėl Dievulis tiek daug pasiuntė man bėdų...“

Šiuo metu sudėtingas skyrybas išgyvenanti Agnė Zuokienė prisipažins: po 27-erių bendro gyvenimo metų teismuose vykstanti drama, palyginti su kitomis jai tekusiomis tragedijomis, yra ne tokia skausminga.

Vienas iš baisiausių A. Zuokienės išgyvenimų – jaunesnės sesers mirtis: „Sesers mirtis yra absoliučiai baisiausias dalykas. Neįmanoma susitaikyti. Aš pati mokau kitus, kaip reikia išgyventi gedulą, o pati jaučiu gedulą jau 15 metų“. Agnė prisipažins: tuomet, kai mirė sesuo, ji buvo tokiame šoke, kad negalėjo net verkti. O baisus širdies skausmas drasko iki šiol.

Antrasis žiaurus likimo išbandymas – avarija, į kurią pateko sūnus. „Jis buvo nuvažiavęs pas senelius motoroleriu. Ir tiesiog garbaus amžiaus žmogus nepamatė ir nutrenkė jį. Iškart supratau, kad jis ilgai gulės lovoje. Metus laiko ant patalo, 16 metų vaikas. Tai buvo baisi tragedija“, – atvirai pasakos A. Zuokienė.

Agnė įsitikinusi – jeigu ne šalmas, ji sūnaus neturėtų...

„Kartais galvoju, na, kodėl Dievulis pasiuntė tiek daug bėdų man? Viskas prasidėjo iš tiesų labai seniai, kai man buvo 9 metai. Aš susirgau tokia baisia liga, osteomielitu, kada, liaudiškai tariant, pūliuoja kaulai. Ir aš 5 metus pragulėjau įvairiausiose ligoninėse. Tai šitie dalykai pažadina jautrumą ir sunkiai gali susitaikyti tiek su kito žmogaus nelaimėmis, tiek su savomis nelaimėmis.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite