Angle down Atgal

Adrenalino fiesta Kazlų Rūdoje: bėgimo ir nuotykių išsiilgusiems žmonėms

Rugsėjo 11 dieną Ekstremalaus bėgimo asociacija “OCR Lietuva” organizuoja tikrą šventę aštrių pojūčių ir nuotykių išsiilgusiems žmonėms - bėgimą su kliūtimis miškingomis Kazlų Rūdos apylinkėmis.

Bėgti, lipti, peršokti, pereiti balansuojant, saugotis vandens barjerų, skardžių, suformuotų konstrukcijų - tai tikrasis OCR kliūčių ruožas. Ekstremalusis bėgimas sparčiai veržiasi ne tik į smalsių ir ištvermingų sportininkų širdis, bet ir drąsiai pretenduoja į olimpinių žaidynių sporto šakų gretas.

Šį rudenį vyksianti adrenalino fiesta įsikurs viename iš seniausių natūralaus miško apsupty įsiliejusiame miesto parke. Nepaprastame gamtos kampelyje - Kazlų Rūdos miškų pašonėje, organizatoriai žadins ne tik dalyvių vandens ar aukščio baimes, bet ir mes iššūkį jų loginiam mąstymui, kuris taip reikalingas techninėms kliūtims įveikti.

Organizatoriai pažada, jog šių metų OCR ekstremaliame bėgime ras vietos ne tik patyrę sportininkai, bet ir mėgėjai, pirmą kartą išbandantys jėgas šiame bėgime: „Organizuodami šį renginį, stengiamės apgalvoti kiekvieną detalę, kuri leistų dalyviams jaustis patogiai, bet tuo pačiu suteiktų galimybę išbandyti save įveikiant kliūtis. Raginame atvykti visus, net ir nė karto nebėgusius, nes kelių kilometrų atkarpą galima įveikti ir neskubant - svarbiausia patirtas nuotykis ir smagiai praleistas laikas“.

Renginyje laukiami visi: pavieniai bėgimo entuziastai, šeimos su vaikais, draugų kompanijos, įmonių kolektyvai – teigiamos emocijos garantuotos kiekvienam! Bet kuris dalyvis galės pasirinkti trasą pagal savo pomėgius bei jėgas:

Didžiosios taurės bėgimą (10 km. su 20+ kliūčių);

Iššūkio taurės bėgimą (5 km. su 12 kliūčių). Šioje distancijoje taip pat bus galima varžytis ir klubams, įmonėms, bendruomenėms Klubų/Įmonių taurei laimėti;

Vaikų bėgimą (2 km. su 5 kliūtimis). Trasa pritaikyta vaikams nuo 5 metų.

Profesionaliems bėgikams siūlome pasitikrinti savo jėgas ir techniką atskiroje10 km. ilgio OCR trasoje.

Renginys organizuojamas nebe pirmą kartą, todėl norą dalyvauti šių metų ekstremaliame bėgime jau pareiškė nemažai asmenų ir kolektyvų, kuriems teko išmėginti šią smagią pramogą ankstesniais metais.

“Mūsų draugų kompanija mėgsta aktyviai leisti laiką: kartu sportuojame, bėgiojame, plaukiame baidarėmis, vykstame į pėsčiųjų žygius. Pernai nusprendėme „paragauti” naujovės – dalyvavome OCR bėgime. Visiems labai patiko, tai buvo išties kažkas neįprasto: kliūčių ruožas pareikalavo iš mūsų daug ištvermės, loginio mąstymo, teko bėgti, kopti, šokinėti per  duobes, klimpti purve - viską vainikavo nenutrūkstantis adrenalino ir teigiamų emocijų srautas bei sėkmingai įveikto iššūkio džiaugsmas”, - įspūdžiais dalijosi praėjusių metų dalyvis Vaidas.

Dalyvių ir šiais metais lauks tikri iššūkiai, nepakartojamos akimirkos ir atminimo medaliai! Ekstremalus bėgimas Kazlų Rūdoje skelbs OCR varžybų maratono pradžią - TOP 10 geriausiai pasirodžiusių vyrų ir moterų kiekviename renginyje bus skiriami taškai, kurie sezono gale bus sumuojami ir daugiausiai pasiekimų turintiems sportininkams garantuos kelialapį atstovauti Lietuvą Europos ir pasaulio čempionatuose.

Į renginį užsiregistruosite interneto svetainėje https://ocrlithuania.com/varzybos-2/

Daugiau informacijos gausite el. paštu ag@ocrlithuania.com arba telefonu +37068787977

Ekstremalaus bėgimo varžybos ,,OCR Lietuva. Kazlų Rūda” bendrai finansuojamos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite