Angle down Atgal

A. Zuokas nebeištvėrė: „Agnei reikia pagalbos“

Su žmona besiskiriantis A. Zuokas socialiniuose tinkluose pateikė atsaką į mįslingą A. Zuokienės žinutę. Politikas tikina, kad jo žmonai reikia rimtos pagalbos.

Po to kai socialiniuose tinkluose Agnė Zuokienė išplatino dviprasmišką žinutę apie nesantuokinį vaiką, A. Zuokas nusprendė netylėti ir atskleisti savo požiūrį į susidariusią situaciją. Vyras šį rytą viešai paskelbė: „Nežinau, ką ir kaip rašyti, bet žinau, kad turiu kažkaip bandyti paaiškinti ar pasiaiškinti. Visą naktį ir rytą kalbuosi su savimi... Agnei reikia pagalbos, kurios, deja, nei aš, nei dauguma artimųjų nebegalime suteikti. Prašau, palaikyti ją, nors tai ir nėra lengva. Per ilgą laiką artimųjų GAILESTIS virto NUOLAIDŽIAVIMU, o Agnei - paskata nesikeisti...“.

A. Zuokas taip pat visų gyventojų prašė supratimo ir susilaikymo nuo piktų komentarų po žmonos įrašu: „Prašau, nerašyti piktų ir užgaulių komentarų po Agnės įrašais, kurie yra apsvaigimo būsenos vaisius. Prašau, jei galite, rašykite: ,,Agne, tu gali padėti sau. „Dėl savęs, ir dėl tų, kurie tave myli.‘‘ – juk taip daug metų raginai moteris rūpintis savo sveikata...‘‘. Būtent taip buvo parašyta ant rožinio autobusėlio, kurį aplankė šimtai tūkstančių moterų. Mielos moterys, prašau, dabar jūsų eilė paraginti Agnę susirūpinti savo sveikata.“.

A. Zuokienės pareiškimas apie mįslingą nesantuokinį vaiką pasirodė praėjus daugiau nei parai po to, kai policija gavo iš moters pranešimą apie neva prieš ją naudotą smurtą.

Daugiau apie A. Zuokienės mįslingą žinutę socialiniame tinkle skaitykite:

A. Zuokienė dalijasi prisiminimais: neaišku, kas buvo vaiko tėtis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite