Angle down Atgal

A. Veryga: yra duomenų, kad didžiosios savivaldybės gali būti įtrauktos į raudonąją zoną nuo pirmadienio

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad pirmadienį dauguma didžiųjų savivaldybių gali patekti į raudonosios zonos – labiausiai paveiktų savivaldybių – sąrašą. Tokioms savivaldybėms Vyriausybė svarsto įvesti karantiną.

„Kiek turiu duomenų, panašu, kad pirmadienį gali taip atsitikti – kad dauguma didžiųjų savivaldybių gali patekti į tą raudonų savivaldybių sąrašą“, – penktadienį spaudos konferencijoje sakė A. Veryga.

Tokiu atveju, sakė ministras, savivaldybėse tikriausiai būtų įvestas lokalus karantinas.

„Taip, būtent apie lokalų karantiną ir kalbame. Toks buvo Vyriausybės sprendimas, kad jeigu savivaldybė patenka į tą vadinamąjį raudonų savivaldybių sąrašą, tai toje savivaldybėje bus rekomenduojama skelbti karantiną. Aišku, tai neįvyks automatiškai, tokį sprendimą turės priimti Vyriausybė, kuri jį gali priimti ir pirmadienį, nebūtinai laukti trečiadienio“, – kalbėjo A. Veryga.

Vyriausybė trečiadienį pritarė karantino režimo paskelbimui Elektrėnų, Joniškio, Jurbarko, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Pasvalio, Plungės, Skuodo, Šiaulių ir Švenčionių rajonų savivaldybėse, primena ELTA. Taip pat dar dviem savaitėms buvo pratęstas jau anksčiau įvestas karantino režimas Raseiniuose.

Karantino režimas prasidės pirmadienį ir numatyta, kad tęsis dvi savaites – iki lapkričio 6 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite