Angle down Atgal

A. Veryga sako, kad situacijai negerėjant naujų ribojimų sulauktų prekybos centrai ir ugdymo įstaigos

Laikinai einantis pareigas sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad situacijai negerėjant Vyriausybei gali tekti svarstyti įvesti naujus ribojimus. Ministro teigimu, griežtesni ribojimai pirmiausiai būtų nukreipti į prekybos centrus, pokyčiai galimai lauktų ir ugdymo sektoriaus.

„Neatmesčiau galimybės, jeigu šios savaitės skaičiai ir toliau išliks tokie patys, kad trečiadienį Vyriausybė apsispręs galbūt ir dėl papildomų priemonių“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Veryga.

Visgi ministras akcentuoja, kad vis dar yra du sektoriai, dėl kurių gali būti svarstomo taikomos griežtesnės priemonės.

„Tai yra ugdymo sektorius, tai yra švietimo įstaigos ir kitas sektorius, kuris labiau tikėtina, kad gali susilaukti apribojimų, yra prekybos įmonės ir ypač didelės vietos, kur žmonių susirenka labai daug“, – informavo ministras.

Todėl A. Veryga prašo prekybos centrų sąmoningumo, ypač taikant „Juodojo penktadienio“ ar kalėdines nuolaidas.

„Gerai, jeigu tie „juodieji penktadieniai“ vyksta internete ir perkamos prekės ten. Bet girdime tikrai visokių istorijų, matome labai skirtingai elgiasi prekybos įmonės. Vienos nuolatos informuoja atėjusius lankytojus apie atstumus, apie rankų dezinfekciją, kitos skelbia apie kalėdinius išpardavimus“, – atkreipė dėmesį jis.

„Jeigu matysime, kad situacija nepasikeičia, tai labiausiai tikėtina, kad bus svarstomi apribojimai prekybos įstaigoms“, – pridūrė ministras.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite